Зарядний пристрій Nitecore UM20

Зарядний пристрій UM20 з LCD екраном для заряджання одного або двох літієвих Li-ion/IMR акумуляторів формату 18650, 18490, 18350 та ін.

360 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Зарядний пристрій Nitecore UM20

Nitecore UM20 зарядний пристрій для літієвих акумуляторів Li-ion/IMR з інформаційним LCD дисплеєм. Пристрій має нижній пружний контакт для установки акумуляторів різної довжини. Можлива зарядка одного або двох акумуляторів одночасно підходить для таких типорозмірів акумуляторів: 18650, 18490, 18350, 17670, 17500,16340, 14500,10440.

Зарядное устройство Nitecore UM20 (независимая зарядка двух аккумуляторов)

Зарядний пристрій має компактні розміри. У пристрої є інформаційний LCD-дисплей, на якому відображається поточний заряд батареї у відсотках. Заряджання акумуляторів здійснюється незалежно один від одного. Захист від неправильної установки акумулятора. У разі зміни полярності (неправильної установки) зарядний пристрій не подає напругу, а переходить у режим очікування. Модель Nitecore UM20 повністю ідентична за конструкцією зарядного пристрою UM 10 тільки на два акумулятори.

Nitecore UM20 подставка, место для хранения кабеля

Корпус Nitecore UM20 виготовлений із вогнестійкого пластику. Нижня частина пристрою виконана як підставка з місцем для намотування кабелю, що дуже зручно при зберіганні. Пристрій завжди готовий до використання (кабель завжди під рукою). Під підставкою знаходиться USB роз'єм для одночасного заряджання акумулятора та зовнішнього USB пристрою.

При недостатній вихідній потужності адаптера пристрій може працювати в режимі пріоритету заряджання. У пристрої є перемикач: пріоритет зарядки по " USB" (зовнішній вихід) / "Bettary" (акумулятор). У разі встановлення перемикача на значення "USB" зарядне UM20 спочатку заряджатиме зовнішній пристрій, як тільки зовнішній пристрій заряджається, UM20 заряджатиме акумулятор. При установці перемикача на значення "Battety" (АКБ), спочатку буде проводитися зарядка акумулятора і тільки потім зовнішній USB пристрій.

Живлення до зарядного пристрою подається через micro USB роз'єм, розташований на корпусі. Зарядний пристрій йде у фірмовому заводському впакуванні, на звороті є спеціаліст "Validation Code" (перевірочний код) для перевірки пристрою на офіційному сайті виробника на оригінальність.

Технічні характеристики
Довжина
100 мм
Ширина
55 мм
Висота
35 мм
Вага 128 г
Вхідна напруга Micro USB DC 5V
Споживаний струм 1000 mA
Зарядна напруга
4.2V ± 1%/5V
Зарядний струм
1000mA/500mA
Матеріал корпусу
вогнестійкий пластик

Зарядное устройство Nitecore UM20 в упаковке

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка

Хорошо заряжает аккумуляторы, минус только в том что долго, быстрее можно самим боксмодом зарядить, но если использовать мехмод, или если поломан слот зарядки, то эта вещь будет очень даже нужна, свою цену оправдывает, советую.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Олег П. :

Бокс не здатен на100 % зарядити і якщо постійно так робити то життєдіяльність зменшується в рази. тому рекомендується зарядка тільки власне ось такими пристроями!

Відповідь від Дмитро М. :

А на скільки заряджає? До якої напруги у нього обмеження?