Зарядний пристрій Nitecore UM10

Зарядний пристрій з LCD екраном для літієвих Li-ion/IMR акумуляторів формату 18650, 18490, 18350 та ін.

290 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Зарядний пристрій Nitecore UM10

Nitecore UM10 зарядний пристрій для літієвих акумуляторів Li-ion/IMR з інформаційним LCD дисплеєм. Пристрій має нижній пружний контакт для установки акумуляторів різної довжини. Підходить для таких типорозмірів акумуляторів: 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340, 14500, 10440.

Зарядное устройство Nitecore UM10 с дисплеем

Зарядний пристрій досить компактний і має ергономічний дизайн (спроектований для максимального тепловідведення та зручний у використанні). Корпус виконаний із вогнетривкого пластику.

У Вашому пристрої є захист від неправильної установки акумулятора. У разі зміни полярності (не правильної установки) зарядний пристрій не подає напругу, а переходить у режим очікування. Також є інформаційний LCD екран, на якому відображається статус (поточний відсоток) зарядки.

Nitecore UM10 подставка

Nitecore UM10 удобное хранение (с местом под провод)

Нижня частина пристрою виконана як підставка з місцем для намотування кабелю, що дуже зручно при зберіганні. Пристрій завжди готовий до використання (кабель завжди під рукою). Під підставкою знаходиться USB роз'єм для одночасного заряджання акумулятора та зовнішнього USB пристрою.

При недостатній вихідній потужності адаптера пристрій може працювати в режимі пріоритету заряджання. У пристрої є перемикач: пріоритет зарядки по " USB" (зовнішній вихід) / "Bettary" (акумулятор). У разі встановлення перемикача на значення "USB" зарядне UM10 спочатку заряджатиме зовнішній пристрій, як тільки зовнішній пристрій заряджається, UM10 заряджатиме акумулятор. При установці перемикача на значення "Battety" (АКБ), спочатку буде проводитися заряджання акумулятора і тільки потім зовнішній USB пристрій.

Nitecore UM10 имеет дополнительный выход: USB разъём для зарядки устройствNitecore UM10 режимы работы с приоиритетом зарядки АКБ или по USB

Живлення до зарядного пристрою подається через micro USB роз'єм, розташований на корпусі. Зарядний пристрій йде у фірмовому заводському впакуванні, на звороті є "Validation Code" (перевірочний код) для перевірки пристрою на офіційному сайті виробника на оригінальність.

Nitecore UM10 зарядка при достаточной входной мощности

Nitecore UM10 приоритет зарядки АКБ

Nitecore UM10 приоритет зарядки по USB

Корпус Nitecore UM10 выполнен из огнестойких материалов

Боковые отверстия под провод 2.5 и 3.5 мм Nitecore UM10

Технічні характеристики
Довжина
100 мм
Ширина
38 мм
Висота
35 мм
Вага 105 г
Вхідна напруга Micro USB DC 5V
Споживаний струм 1000 mA
Зарядна напруга
4.2V ± 1%/5V
Зарядний струм
1000mA/500mA
Матеріал корпусу
вогнестійкий пластик

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Зарядне дуже порадувало. Якісь пластика дуже висока, не люфтить, не тріщить. Кабель що йде в комплекті достатньо довгий. Маю два акума для свого Pico на 1500 і на 2200 махів, один в моді другий на зарядці, тобто получається що зарядне цілий день заряджає один з акумів. Не гріється взагалі. Зручно з собою брати в дорогу, можна паралельно заряджати і смартфон і акумулятор. З плюсів: - якісний пластик - не гріється - легко ходить мінус на акумулятор за рахунок чого добрий контакт при зарядці. З мінусів: - в комплекті немає адаптера - ціна
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )