Soft Vapor POD SERIES Grape

Неймовірно соковитий виноград з мускатним присмаком. Рідина на сольовому нікотині міцністю: 25, 50 мг. VG/PG 50/50. Об'єм 30 ml.

SALT NICOTINE
Об`єм
170 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Soft Vapor POD SERIES Grape

Рідина для електронних сигарет Soft Vapor POD SERIES Grape - подарує нове враження від вже звичного та знайомого смаку. Соковитий з мускатним післясмаком. Тип рідини: VG/PG 50/50, об'єм 30 мл.

Готовий набір для самостійного змішування рідини.

Рідина на солі розроблена для POD та eGo пристроїв. Така рідина ідеально підходить для того, щоб кинути палити: щоб насититися нікотином вам достатньо зробити від 3-х до 6-ти затяжок!

УВАГА! Рідина з високим вмістом нікотину (25мг та 50мг) ЗАБОРОНЕНО використовувати на потужних пристроях! Оскільки існує висока ймовірність нікотинового отруєння.

Набір складається з:

  • Порожній флакон 30 мл
  • Гліцерин
  • Харчовий ароматизатор
  • Бустер (Сольовий)

Отримати готову рідину, використовуючи цей набір, дуже просто! Оскільки всі компоненти, що входять до набору, вже в потрібному дозуванні. Достатньо перелити їх у порожній флакон, закрити його і добре збовтати. Рідина готова до використання. Для отримання кращих смакових якостей готової рідини бажано дати їй настоятися кілька годин при кімнатній температурі. Більш тривалий настій покращує смакові якості.


Сольовий нікотин має наступні переваги:

• швидке засвоювання нікотину організмом (щоб наситити організм Вам потрібно буде зробити менше затяжок, ніж зазвичай);

• можна використовувати на пристроях із невеликою потужністю;

• заощаджується заряд акумулятора. сигарета використовується менше;

• зменшується витрата рідини;

• невелика кількість пари, що не привертає зайвої уваги та не заважає оточуючим;

• полегшений удар по горлу (ТХ).

Характеристики

Співвідношення VG:PG
50:50
Категорія смаків
Фруктові

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 4.25 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Перевірена покупка

Жидкость приехала быстро, вкус хороший. Я заказывал 50 мг ник., но по ощущениям будто там 10 мг + тх похоже на щелочной никотин. От 12 мг щелочного никотина больший эффект. Все отлично, только с крепкостью сильно наврали.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Купил жидкость для ПОД системы "софт вейпорд под", вкус виноград и черную смородину. Доставили на следующий день на новую почту. Запаковано отлично, претензий нет. Был маленький трабл, из-за не установленных причин не прислали бутылочки, но за свой счет Смол.нет прислали их на следующий день. Я лично рекомендую товар данного магазина и магазин в целом, моя оценка 5 из 5. Спасибо
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )