Soft Vapor POD SERIES Mango + ICE

Соковиті часточки тропічного манго вкриті льодом. Рідина на сольовому нікотині міцністю: 25, 50 мг. VG/PG 50/50. Об'єм 30 ml.
SALT NICOTINE
  • 25 мг – середні
  • 50 мг – супер міцні
Об`єм
  • 30 мл.
170 грн
В наявності
Відправлення протягом 1-2 днів

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Soft Vapor POD SERIES Mango + ICE

Готовий набір для самостійного змішування рідини Soft Vapor POD SERIES Mango + ICE - тропічний смак крижаного манго, соковиті часточки якого додадуть зусиль для вирішення будь-яких проблем. Тип рідини: VG/PG 50/50,об'єм 30 мл.

Розроблена для POD та eGo пристроїв. Така рідина ідеально підходить для того, щоб кинути палити: щоб насититися нікотином вам достатньо зробити від 3-х до 6-ти затяжок!

УВАГА! Рідина з високим вмістом нікотину (25мг та 50мг) ЗАБОРОНЕНО використовувати на потужних пристроях! Оскільки існує висока ймовірність нікотинового отруєння.

Набір складається з:

• Порожній флакон 30 мл
  • Гліцерин
  • Харчовий ароматизатор
  • Бустер (Сольовий)

Отримати готову рідину, використовуючи цей набір, дуже просто! Оскільки всі компоненти, що входять до набору, вже в потрібному дозуванні. Достатньо перелити їх у порожній флакон, закрити його і добре збовтати. Рідина готова до використання. Для отримання кращих смакових якостей готової рідини бажано дати їй настоятися кілька годин при кімнатній температурі. Більш тривалий настій покращує смакові якості.

Soft Vapor POD SERIES + ICE виготовлена на основі сольового нікотину (Salt nicotine) та малазійських ароматизаторах.

Сольовий нікотин має наступні переваги:

• швидке засвоювання нікотину організмом (щоб наситити організм Вам потрібно буде зробити менше затяжок, ніж зазвичай);

• можна використовувати на пристроях із невеликою потужністю;

• заощаджується заряд акумулятора. сигарета використовується менше;

• зменшується витрата рідини;

• невелика кількість пари, що не привертає зайвої уваги та не заважає оточуючим;

• полегшений удар по горлу (ТХ).

Характеристики

Співвідношення VG:PG
50:50
Категорія смаків
З холодком
Категорія смаків
Фруктові

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, подходит ли для подов устройства flex? Если да, то какую грамовку никотина лучше выбрать?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, жидкости на солевом никотине рекомендуются для под - систем. Крепость зависит от предпочтений

Перевірена покупка

Все оперативно: оплатил и в этот же день отправили. Пытаюсь бросить курить и после одноразок это моя первая жидкость. На вкус нормально.

Перевірена покупка

Отзыв после дня использования. Жижа довольно таки приятная, не приедается, с чётким холодком и вкусом манго. Заправлял жидкость в вейп, не в под на попробовать, совместимо, и чувствуется весь вкус. Магазин порадовал подарком в заказе и скоростью доставки товара, очень рекомендую магазин. Всё на высшем уровне.

Да много но главное в под системе нет смол

Магазин очень классный. Жена заказала мне очень прикольно, свежо, парю на zero Renova. Есть вопрос, прошу помочь прояснить. Если я беру 25, это 25 мг никотина в одном мл жижи, взял себе эту штуку чтоб бросить курить, но по факту никотина получается больше чем в сигаретах. Если я курил лёгкие с содержанием 0.4 никотина, это в одной пачке получалось 8 мг, а жижи я выпариваю 2 - 2,5 мл это 50 мг - 65 мг, походу это дочерта много. Или я как-то не правильно считаю? Подскажите пожалуйста

Відповідь від Нок :

В жиже используется солевой никотин,а в сигаретах обычный.Не путайте.