SMOKY Vape Kit Lucky Strike

Готовий набір для приготування рідини зі смаком Lucky Strike
Міцність
  • 0 мг – без нікотину
  • 1,5 мг – супер легкі
  • 3 мг – легкі
  • 6 мг – середні
  • 9 мг – міцні
  • 12 мг – супер міцні
  • 18 мг – ультра міцні
Об`єм
  • 60 мл.
  • 120 мл.
180 грн
В наявності
Відправимо завтра

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

SMOKY Vape Kit Lucky Strike

Готовий набір для самостійного змішування рідини SMOKY Vape Kit зі смаком Lucky Strike - Міцний тютюновий смак без домішок. Легендарний американський тютюн увібрав у себе шикарний, розкішний і насичений аромат. Максимально нагадує сигаретний тютюн.

Доступні варіанти набору: 0мг, 1.5мг, 3мг, 6мг, 9мг, 12мг, 18мг. Об'єм 60 та 120 мл. В'язкість VG/PG 60/40.

Набір Vape Kit складається з:
  • Порожній флакон 60 мл або 120 мл
  • Гліцерин
  • Харчовий ароматизатор
  • Бустер (органічний)
Отримати готову рідину, використовуючи цей набір, дуже просто! Оскільки всі компоненти, що входять до набору, вже в потрібному дозуванні. Достатньо перелити їх у порожній флакон, закрити його і добре збовтати. Рідина готова до використання. Для отримання кращих смакових якостей готової рідини бажано дати їй настоятися кілька годин при кімнатній температурі. Більш тривалий настій покращує смакові якості.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.83 on the scale 1 - 5 based on 33 customer reviews
Перевірена покупка

Вкус сырого табака в сигарете,вон ещё пол фурика стоит,не знаю куда его девать. Я когда покупал с целью бросить курить,думал что и в прям будет как сигарета лаки страйк ,но мягко говоря разочаровался.

Притензий и нареканий на персонал нет, видно,что они горят этим делом. Спасибо

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Доброго дня. Ця заправка мені подобається і мені дуже хотілося, щоб проінформували коли вона з'явиться. Дякую. Миру всім.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

На жаль зараз немає такої інформації.

У виробника виникли якісь проблеми з виробництвом саме цього смаку. Сподіваємось це ненадовго.

Мало очень вкуса от аромки, 6мг ощущается. (бачёк ктулху мини).

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Зачёт.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Дякую за обслуговування. Все на вищому рівні.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Ну такое себе на троечку . Взял на пробу 9мл. Крепости нет вкус не особо. Я курил жижи из табачек на много вкуснее и по интереснее. Не знаю почему такой рейтинг у данного товара..

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Сергей З. :

Тут только название Лайки Страйк и не чего более. Вкус не похож не капли на обычные сигареты. И при том что это 9мг. Накура нет вообще (( до этого крепче 4.5мг не когда не брал и все было норм с накуром. Взял на пробу и пожалел. ((( Мне не понравилось. Для себя понял что экспериментировать не стоит . Выбрал тот вкус и фирму что норм и радуйся. Уходит в ящик жидкостей может быть когда то достану в худшем случае (( оценку с 3 из 5 меняю на 2-ку .

Відповідь від SMOL.NET.UA :

У всех жидкостях общее с табаком – только название. А всё потому, что как не старайся, жидкости всегда будут более мягкими и со сладковатым привкусом, чего нет в табаке. Тем более, табак – сухой продукт со своими вкусовыми качествами, а жидкость в основном состоит из сладкого глицерина с небольшим добавлением ароматизатора.

Странно что Вы надеетесь получить аналогичные ощущения от абсолютно разных продуктов. Это примерно тоже, как надеяться на то, что когда-то, через вентиляцию (дымовую трубу) до Вас придёт настоящий дед мороз☺️

Перевірена покупка

Для справжніх поціновувачів аромату табаку, мені сподобався замовив 2й раз і все супер !

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Подскажите пожалуйста подойдет ли жидкость для под системы VooPoo V.Thru Pro Pod Kit ?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Да, подойдёт.

Відповідь від Ярослав Е. :

Посоветуйте с табачки.Курил сигареты 6 -ку.Какие лучше заказать.Я не курю сигареты уже неделю,заказывал у вас лесные ягоды 3 мг.Но всеровно мне что-то не хватает.

Перевірена покупка

Норм жидкость если надоели всякие сладости. Покупал 60 и 120 мл. Жижа в 120 мл намного светлее, но по вкусу разницы не почувствовал.


Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )

Здравствуйте,подскажите пожалуйста подойдёт ли жидкость для elf bar mate500?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Нет, для RF350 лучше использовать жидкость 50/50.

« 1 2 3 4 »