SMOKY MIX Kit ENERGY BOOM

ENERGY BOOM - нестримна енергія, що дарує крила в тандемі з персиковим соком. Варіанти набору: 0мг, 1.5мг, 3мг, 6мг. Об'єм 60 та 120 мл. VG/PG 60/40.

Міцність
  • 0 мг – без нікотину
  • 1,5 мг – супер легкі
  • 3 мг – легкі
  • 6 мг – середні
Об`єм
  • 60 мл.
  • 120 мл.
160 грн
В наявності
Відправлення протягом 1-2 днів

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

SMOKY MIX Kit ENERGY BOOM

Цей товар не є готовою рідиною! Набір для самостійного приготування рідини SMOKY Mix Kit ENERGY BOOM . Доступні варіанти набору: 0мг, 1.5мг, 3мг, 6мг. Об'єм 60 та 120 мл. В'язкість VG/PG 60/40.

Набір Vape Kit складається з:
  • Порожній флакон 60 мл або 120 мл
  • Гліцерин
  • Харчовий ароматизатор
  • Бустер (органічний)
Отримати готову рідину, використовуючи цей набір, дуже просто! Оскільки всі компоненти, що входять до набору, вже в потрібному дозуванні. Достатньо перелити їх у порожній флакон, закрити його і добре збовтати. Рідина готова до використання. Для отримання кращих смакових якостей готової рідини бажано дати їй настоятися кілька годин при кімнатній температурі. Більш тривалий настій покращує смакові якості.

Характеристики

Співвідношення VG:PG
60:40
Категорія смаків
Напої
Категорія смаків
Фруктові

Спеціальні посилання

ean13
4820000089135

Відгуки

Rated 4.79 on the scale 1 - 5 based on 81 customer reviews
Перевірена покупка

Змішав,настояв,промочив випарювач, настояв, робив сухі затяжки

Смаку майже немає, гіркуватий неприємний смак, неприємний привкус після куріння, вроді дим темніший....((((

а я здуру замови 120 мл....

навіть не знаю як його докурить

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Женя П. :

випарювач на цій жижі згорів через півтора дня....

Перевірена покупка

К сожалению, с описанием данный вкус не имеет ничего общего. Не почувствовал никаких "персиковых ноток". Пробовал на разных испарителях, разных модах, на рба базе. Чувствуется какая-то терпкость, по типу цитрусовой цедры.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Вкус отличный, больше похоже на персиковый сок, чем на энергетик. Но от этого наверное только плюс!

Перевірена покупка

Здрастуйте,а она сладкая?

Відповідь від smol.net.ua :

Не сильно.

Перевірена покупка

Можливо я щось не правильно змішав, але мені дуже мало смаку, ледь відчутній. Брав без нікотину

Перевірена покупка

Чуэться смак барбариски i пiтбулю

Перевірена покупка

ну шо сказать, вкус 10/10, смак ніжний, солодкий,

і сочний, такий смак ніби тільки що взяв і зїв сочний персик, але є великий мінус

якщо брати то сразу літрами)) ну дуже хочется парити його

Але народ, жижа солодкувата, після чогось солодкого, там чаю чи тортика краще не паріть бо буде не дуже то і добре) а smol.net найкращій сайт де можна взяти жижу, вибір великий ціна хороша, та і доставка швидка! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

Перевірена покупка

Ну наконец то , это она да да да . моя любимая жижа. самозамес зробыв прям в новой поште.

люди кто не в курсе наверное в шоке. да плевать , вышел гордо болтая в руке 120ку . иногда открывая и принюхиваясь , в голове мысли - она , она , все норм не парься. просто за неделю купил этот же вкус но на другом сайте , you vape , они по тел. говорят да это самозамес, только уже смешаный что б не ждать пока настоится ,ну я алёша и поверил . айя-йяй , как же ошибался. запомните все тот циганский сайт , пришел короче обычная база с аромкой редбула , уже замешаная, 55/45.

ага для моего релоада прям как раз .

ненавижу кидал. я ж не только энерджи буум . я еще там всчких миксов набрал , на 700 гр.

больше не в жизнь .

обходите их стороной дальней. этих кидал,

слушайте я так могу через дорогу в вэйпшопе купить базу и аромку и это на 75 гр.

бееее, такая тошнотворная муть . за 230 гр.

еще и доставку оплатил.

А тут даже особо и не настаивал , прям оно .

вэличезнэ дякую .

ща еще и спирали титановые надену, первый раз , говорят вкуснее будет , ну глянем .

если плохо напишу , уж не обезсудте, люди хотят правду.

спасибо за любимый вкус жидкости Energy BOOM.

прям заходит .

еще теперь лесной мих надо пробануть .

всем добра .

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Сергій З. :

Про youvape.com.ua чиста правда. Замовляв в них смокі мікс, а прислали свої самопали. Жижка жахлива. Все пішло в смітник.

Smol.net.ua - Ви круті!!)))

вопрос. был такой..

а можно купить у вас именно аромку этого бума. ?? зачем мы будем глицерин гонять по почте , я жижу сам делаю, но вот бум прям зашёл.

ну хотябы рецепт (даже без пропорций) просто че туда входит ? мл литры я сам подберу , так даже интереснее будет.

автору рецепта респект... это круто.

Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, к сожалению отдельно ароматизаторы не продаются.

Перевірена покупка

Очень вкусная жижа советую

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »