ELF BAR 1500 (850 mAh)

ELF BAR 1500 Оригінал – одноразова pod-система. Ємність акумулятора 850 мАг, об'єм передзаправленої рідини 4,8 мл. на сольовому нікотині. Компактний пристрій із затяжкою, наближеною до сигаретної.
Смак
320 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

ELF BAR 1500 Disposable Pod

Одноразова Pod-система ELF Bar 1500 — відмінна альтернатива для тих, хто хоче кинути палити цигарки. Незважаючи на невеликі розміри системи (ширина 19 мм, а висота 100 мм), в ELF Bar 1500 Disposable Pod вбудований акумулятор ємністю 850 мАч та обсяг заправленої рідини 4,8 мл на сольовому нікотині. Завдяки цим характеристикам, pod-система розрахована до 1500 затяжок! (Увага! Кількість затяжок, зроблених Вами, залежить від манери використання, тому може відрізнятися від заявлених виробником. Гарантія на цю модель не поширюється). Дані pod – системи максимально прості у використанні. Ця модель не має кнопок, включення відбувається автоматично при кожній затяжці.

ELF BAR 1500 ( 850 ) Disposable Pod

Одноразові підсистеми впевнено підкорюють любителів електронних сигарет. Вони прості у використанні, мають компактніші розміри в порівнянні з класичними вейпами, не потрібно думати про зарядку і заправку, а завдяки рідині на сольовому нікотині швидко пригнічується так званий нікотиновий голод. Слід зазначити, що всі моделі цього пристрою мають закритий тип, тому не варто переживати, що рідина протікатиме. (Пристрій є одноразовим, не варто його намагатися зарядити та заправляти) Купити ELF Bar 1500 Disposable Pod можна у нас на сайті, з доставкою до будь-якого населеного пункту України.

Технічні характеристики Elf Bar 1500
Затяжок
1500
Висота
100 мм
Ширина19 мм
Вага
41 г
Ємність акумулятору850 мАг
Об `єм
4,8 мл
Характеристики

Ємність акумулятору
850 мАг
Об'єм бака
4.8 мл
Наявність акумулятора
Вбудований

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 4.48 on the scale 1 - 5 based on 49 customer reviews

Когда ожидаются новые поставки эльф бара и других одноразок?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Пока-что поставка одноразок не планируется.

Перевірена покупка

На упаковке написано, что кол-во никотина 2%, а на сайте указано, что должно быть 5. Кроме того, на упаковке появился срок годности и надписи не на английском как раньше, а на русском. Судя по всему , подделка)

Заказывал Apple Peach

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

На сайте уже давно не указано количество никотина.

Срок годности был указан всегда, может Вы не замечали.

Производитель начал делать надписи на упаковке товара в соответствии с законодательством страны, в которой он продаётся. Продажа этой партии предполагалась продаваться в другой стране, но как-то очутилась у местных дистрибьюторов.

Проверить подлинность можете с помощью защитного кода на упаковке. Если покажет что он проверялся только 1 раз (то-есть Вами) значит всё в порядке.

Перевірена покупка

Доставили уже на следующий день, да и качество шикарное, мало того что приятно держать в руках так ещё и доставили в шикарном состоянии, жаловаться не на что только плюсы, советую

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Кайф, приїхав за два дні, оригінальність перевірив. Поклали подаруночок, дуже приємно!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Де ви знаходитесь?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Посилки відправляються зі скада в місті Кременчук.

Перевірена покупка

Замовляв перший раз. Прийшла паль... Коробка не відповідає фото в інтернет магазині, смак надто солодкий, замовляв 3 види всі надто солодкі (морозиво лід, полуниця банан, ківі) після якого хочеться дуже пити, в оригінальних ельф барах такого немає. Прінт не якісний швидко стирається, затяг легкий. 1 день поки що не розрядився ))

Єдиний плюс це доставка. Посилка прийшла за три дні

Нерекомендую

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Зовнішній вигляд може відрізнятися, відносно партії поставки (бувають с англійськими написами, а бувають з російськими). Оригінальність можете перевірити за допомогою коду, який знаходиться на упаковці.

Майже всі вкуси ельф бара солодкі, вийнятком є м'ята, чорниця та декілька інших. Бажаний смак треба підбирати методом "проб та помилок".

Відповідь від Анонимно :

Я проверил коды, коды работают использован только мной, не знаю что у него там такое но мне доставили в отличном состоянии, и как может стирается надпись уже день и надпись даже на чу-чуть не стёрлась

Перевірена покупка

Купил первый ельф. Сделал максимум тяжек 400, покурил день и кончился. Подумал брак, ничего, бывает. Недавно заказл ещё один, хватило на 2 вечера.. ВЕЧЕРА. Днём вообще не курил, так-то опять тяжек 500 от силы. Разочаоован

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 4 ) Ні ( 0 )

Якась фігня а не сигарета, вистачило її на 2 дні, при тому що ніби 1500 затяжок. Раніше купляв таку ж з іншим смаком на 800 затяжок, то користувався тиждень і смак був більше виражений. Спочатку думав може ароматизатор інший але схоже що це просто брак бо і слабенька була і за вихідні коли парю одноразові менше ніж в будні повністю розрядилась

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Егор Р. :

А может просто на морозе не нужно её парить, там же аккумулятор, как и в телефоне, на холоде быстро теряет ёмкость!

Відповідь від Данил :

Подтверждаю, к слову, заказывал не здесь, а покупал у себя в городе, так вот этого кол-ва 1500 затяжек хватило на полтора дня и это ЛЕТОМ, ха-ха, с учётом того, что я редко парю, сделал затяжек 200 максимум, больше не буду брать, лучше на 800 взять. Потерянные деньги просто.

Перевірена покупка

Классные одноразки. Особенно понравились вкусы мята и черника, не приторные вкусы, подходят на постоянку.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 2 )
Перевірена покупка

Забрал сегодня с почты, страшно курить она сама включается

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 11 )
« 1 2 3 4 5 »