Geek Vape Athena Squonk Kit

Сквонковий пристрій від компанії Geek Vape - механічний мод у комплекті з дріпкою Athena. Об'єм 6,5 мл, живлення від акумулятора 18650.
Колір
1 150 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Geek Vape Squonk Kit

 

Компанія Geek Vape розробила свій шпаківковий пристрій - Athena Squonk Kit. Комплект складається традиційно з двох частин: бокс мод та дріп атомайзер Athena Squonk діаметром 24 мм. Бокс виконаний за принципом механічного мода, в який встановлюється флакон для подачі рідини та акумулятор.

Набір зроблений з алюмінію, що робить його дуже легким та компактним. На корпусі бачимо різні гравіювання, логотип та фірмові тиснення від виробника.

 

Geek Vape Athena Squonk Kit

Мод оснащений майданчиком для встановлення атомайзерів з діаметрами до 25 мм. Для з'єднання з кліромайзерами встановлений стандартний 510 підпружинений конектор.

Дрип атомайзер Geek Vape Athena в разборе

Дріп атомайзер Athena Squonk можна розділити на три основні частини (рис. "Дріп атомайзер Geek Vape Athena в розборі"): безорінговий 810-й ULTEM дріп тип, алюмінієвий купол з кільцем регулювання обдування, провертаючи яке можна підлаштувати під себе подачу повітря, і позолочена база для встановлення двох спіралей.

Geek Vape Athena Squonk Kit

Зліва бокс мода розташована кнопка "Fire". За захист від випадкового натискання відповідає спеціальний повзунок, зсуваючи його вгору, Ви блокуєте пристрій.

Живлення йде від акумулятора типу 18650. Щоб дістатися до нього, Вам необхідно зняти бічні кришки корпусу (які закріплюються до основи за допомогою магніту). Тут же розташована пляшка для рідини об'ємом 6,5 мл.

В цілому пристрій простий у використанні та обслуговуванні. Має компактний розмір та модний дизайн. Фірмова дріпка Athena Squonk порадує чудовою передачею смаку. А також необхідно відзначити багату комплектацію від заводу виробника Geek Vape: запасна силіконова пляшечка, 510-й дріп тип і перехідник під нього, запасні кільця і гвинти, викрутка для обслуговування, запасний squonk пін, а також заглушка для дріпки, яка перетворює її в звичайний не сквонковий дріп атомайзер (див. таблицю "Комплектація та рис. "Комплектація Geek Vape Athena Squonk Kit").

Комплектація
Електронна сигарета
1 шт
Запасний силіконовий флакон
1 шт
Запасний 510-й DripTip + перехідник під нього
1 шт
Набір гумок ущільнювачів

1 шт

Рем. комплект (викрутка, запасні гвинти, сквонк, заглушка)

1 шт

Інструкція 1 шт

Комплектация Geek Vape Athena Squonk Kit

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Здравствуйте, а когда будет в наличии?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 4 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, это устаревшая модель. В продаже уже не будет.

Здравствуйте! Когда данное устройство будет в наличии?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 3 )
Відповідь від smol.net.ua :

В ближайшее время не ожидается.