Broadside Mech Mod

Broadside Mech Mod високоякісна копія мехмоду від компанії BJ Box Mods, діаметром 25 мм, працює від акумулятора 18650.

Колір
630 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Broadside Mech Mod (clone)

Broadside Mech Mod – клон механічного мода від компанії BJ Box Mods. В даний момент один з найбільш круто "смажених" хутра на ринку. Діаметр Broadside Mech Mod складає 25 мм, висота 94 мм. Корпус виготовлений з міді та латуні, також іноді зустрічаються полегшені версії з алюмінію.

Придбати Broadside Mech Mod Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Broadside Mech Mod

Broadside Mech Mod виконаний у класичному стилі, дизайн стриманий у корабельній тематиці. У верхній частині вигравірувана "троянда вітрів", а знизу на кнопці нанесений логотип Broadside - дві корабельні гармати, що перехрещені. Запакований мод у чорний картонний тубус із назвою пристрою та логотипом компанії на дні коробки. У тубусі Broadside Mech Mod знаходиться в замшевому чохлі-мішочку. Також усередині Ви знайдете інструкцію, два гумові О-ринги для кнопки та картку пристрою.

Broadside Mech Mod регулируемый минусовой пин

Оскільки девайс створювався максимально безпечним в Broadside Mech Mod не гібридний, а конектор, що підлаштовується, і товсті стінки корпусу в якому, в свою чергу, вбудована делринова проставка, для захисту Вашого акумулятора при пошкодженні термоусадки.

Broadside Mech Mod кнопка FIRE

Посріблена контактна група виконана у формі пелюсток, при натисканні на кнопку пелюстки розсуваються та замикають на корпус мода. Завдяки такому рішенню відсутнє нагрівання кнопки, короткі замикання та чорні точки на акумуляторі. Деллрінова кришка кнопки має чотири отвори для виведення газів.

Broadside Mech Mod відмінний девайс для щоденного використання, відмінно підійде як досвідченим вейперам так і новачкам, оскільки має підвищену безпеку в порівнянні з іншими представниками цього сегменту.

Комплектація
Broadside Mech Mod
1 шт
Змінні О-ринги
2 шт
Картка автентичності
1 шт
Фірмовий чохол

1 шт

Інструкція

1 шт

Broadside Mech Mod в разобранном состоянии

Технічні характеристики
Висота
94 мм
Діаметр 25 мм
Вага (без АКБ)
179 г
Вага (з АКБ)
226 г
Працює від акумулятора 18650
Є
Пелюстка контактна група
Є
Конектор з налаштуванням під висоту АКБ Є

Ідентифікатори товару

код UPC
2

Відгуки

Rated 4.33 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка

Хороший толковый мод и в плане дизайна (класика) и в плане электротехнических свойств метала (как говорится «жарит»). Но есть и минусы в конструкции - злощасная посеребряная гайка для подстройки контакта аккумулятора. При замене акума приходится по 3-4 раза откручивать - закручивать, юстировать силу прижима. Неужели нельзя было придумать подпружиненный контакт? Мех отличный но требует доработки.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )