GeekVape Tsunami Mech Kit

Набір Tsunami MECH kit складається з мехмоду Black Ring Plus та дріпки Tsunami Pro RDA, діаметром 25 мм. Пристрій має два типи конектора: гібридний та 510-й та покращену магнітну кнопку.

Колір
1 350 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

GeekVape Tsunami Mech Kit

Tsunami Mech Kit - вдосконалена версія набору Karma Kit від компанії GeekVape. Допущені помилки було усунуто, а нові напрацювання успішно реалізовані. Особливості цього набрання - це підвищена безпека (завдяки 510 конектору), допрацьована магнітна кнопка, яка надійно фіксує акумулятор. Окремо варто відзначити дріпку Tsunami Pro RDA, з нижнім обдуванням та можливістю установки як однієї так і двох спіралей.

  

GeekVape Tsunami Mech Kit Black

Поговоримо про все докладніше і по порядку. Мехмод Black Ring Plus комплектується двома типами конекторів: гібридним та 510-м. Гібридний конектор дозволяє досягти оптимальної потужності завдяки прямому з'єднанню з акумулятором. 510-й, у свою чергу, дозволить Вам безпечно працювати з усіма видами бачків.

GeekVape Tsunami Mech Kit 510/гибридный коннектор

В основному корпусі всередині колби є пластиковий ізолятор, який додатково захищає акумулятор. Знизу у корпусі є невеликі отвори для виведення газів.

 GeekVape Tsunami Mech Kit составляющие части

У нас представлені два варіанти пристрою: multicolour (мідний корпус/акриловий злив) та чорний (корпус із латуні/слив з металу). Але за бажання можна змінити дизайн мехмоду, оскільки сливи (зовнішній корпус) взаємозамінні.

GeekVape Tsunami Mech Kit сменный корпус

До того ж у комплекті є запасний squonk пін, що дозволяє використовувати Pro RDA на модах із системою заправки Bottom Feeder.

GeekVape Tsunami Mech Kit squonk pin

Кнопка на різьбовому з'єднанні знаходиться знизу. Усередині кнопки встановлені магніти, які забезпечують плавність натискання. Також немає необхідності підлаштовувати механічний мод під довжину акумулятора, тому як кнопка має пружну пластикову вставку, яка автоматично підлаштовується під конектор. Блокування кнопки не передбачено, щоб уникнути випадкових натискань вона "втоплена" в глиб мода. У центрі кнопки є додатковий газовідвідний отвір.

GeekVape Tsunami Mech Kit кнопка Fire

Tsunami Pro RDA діаметром 25 мм, має велосипеди подібні стійки, нижнє регульоване обдування і можливість встановлення як однієї так і двох спіралей. Глибока ванна вміщує 1,5 мл рідини, що значно зменшить кількість підзаправок. Також широка база Pro RDA дає змогу встановлювати об'ємні спіралі. У дріпці встановлений широкий делриновий дріп тип з високим ступенем захисту від нагріву. Ще є перехідник під 510 дріп тип.

 GeekVape Tsunami Pro дрип атомайзер

Придбати Tsunami Mech Kit Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Мехмод Black Ring Plus
1 шт
Дріпка Tsunami Pro RDA
1 шт
Керівництво користувача
1 шт
Змінний 510 конектор з підпружиненим піном

1 шт

Адаптер для 510 дріп типу (без самого дріп типу)
1 шт
Т-подібна викрутка

1 шт

Squonk пін

1 шт

Пакет із запасними частинами
1 шт

 

Комплектация GeekVape Tsunami Mech Kit

 

Технічні характеристики
Висота пристрою 127 мм
Діаметр
25 мм
Матеріал
латунь/мідь
Конектор
510/гібридний
Вага (без акумулятора)
215 г
 Опір 0.1 Ом – 3 Ом
Напруга 3.6 - 4.2
Конектор 510
Акумулятор, що використовується (у комплекті немає) 18650

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 4 ) Ні ( 1 )