CoilART MAGE MECH Tricker Kit

Набір з MAGE MECH Mod та дріп атомайзера MAGE RDA, діаметром 24 мм. Корпус пристрою виконаний з латуні (RESIN) та міді (BLACK). Працює від одного акумулятора формату 18650.

Колір
1 140 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

CoilART MAGE MECH Tricker Kit

CoilART MAGE MECH Tricker Kit - ефектний набір з яскравого мехмоду MAGE і дріп атомайзера MAGE RDA, що обслуговується . Пристрій володіє гібридним 510-м конектором, гнучкою системою обдування, магнітною кнопкою та можливістю підстроювання під довжину акумулятора. Цей набір призначений для досвідчених вейперів, здатний видавати чималі хмари пари та масу смаку.

CoilART MAGE MECH Tricker Kit Multicolour RESIN

У верхній частині мода знаходиться гібридний 510 конектор. Щоб відрегулювати гібридний конектор під розмір акумулятора та довжину конектора атомайзера, потрібно спочатку прикрутити кнопку, встановити акумулятор, а потім накрутити конектор із встановленим атомайзером до упору. УВАГА: не потрібно докладати додаткових зусиль і докручувати конектор до упору - це може пошкодити елемент живлення, що призведе до короткого замикання.

Кнопка розташована знизу і накручується по різьбленні на основну трубу мода. Для амортизації кнопки застосовуються магніти. Також є функція блокування від випадкових натискань: щоб розблокувати кнопку, потрібно зробити кілька обертів проти годинникової стрілки. Контактний майданчик виконаний у вигляді трикутника, щоб уникнути прокручування. Навколо майданчика є отвори для виведення газів та пластиковий ізолятор.

CoilART MAGE MECH Tricker Kit BLACK

У нашому магазині представлені два варіанти пристрою: Multicolour (RESIN) з латуні та чорний, корпус якого виготовлений із міді.

CoilART MAGE RDA диаметр 24 мм

Дріп атомайзер MAGE RDA складається з трьох частин: бази, бані та дріп типу. Має нижнє регульоване обдування як на одну, так і на дві спіралі. Отвори для регулювання обдування знаходяться на куполі. Також варто відзначити глибоку ванну, що дозволяє доливати рідину значно рідше. 810 дріп тип виконаний з делрину, завдяки чому майже не гріється при використанні. Мундштук без О-ринговий, основний О-ринг знаходиться на куполі.

CoilART MAGE MECH база

CoilART MAGE RDA стойки

База має 24-кратне позолочення. Дві Г-подібні стійки з чотирма отворами та хрестовими гвинтами. Завдяки такій конструкції стійок можна встановлювати як широкі, і вузькі спіралі. Купол утримується на базі завдяки двом О-рінг. У комплекті є запасні гвинти та О-ринги.

Оригінальність продукції можна визначити за допомогою QR-коду, який знаходиться на упаковці.

Придбати CoilART MAGE MECH Triker Kit Ви маєте можливість як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
CoilART MAGE MECH MOD
1 шт
CoilART MAGE RDA
1 шт
Запасні гвинти у стійки
4 шт
Запасні О-ринги

3 шт

Хрестова викрутка
1 шт
Брендований вейп бенд

1 шт

Дріп тип 810
1 шт

Комплектация CoilART MAGE MECH Tricker Kit

Технічні характеристики
Висота пристрою 126 мм
Діаметр
24 мм
Матеріал
латунь/мідь
Конектор
510 (гібридний)
Вага
224 г

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Отличный мех за свои деньги.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )