Joyetech ULTEX T80 mod

Joyetech ULTEX T80 яскравий та стильний мод з максимальною потужністю 80W, діаметром під атомайзер 25 мм.
Колір
998 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

ULTEX T80 Mod

ULTEX T80 - батарейний мод від компанії Joyetech. Блок має стильний та сучасний дизайн, а також багатофункціональну плату. Живлення від акумулятора 18650 (не входить у комплект), посадкове місце під атомайзер становить 25 мм, а максимальна вихідна потужність досягає 80W.

Мод ULTEX T80

ULTEX T80 упакований у фірмову коробку, в комплект входить QC micro USB та інструкція. Box mod має надійне 510 з'єднання з атомайзером. У верхній частині корпуса расположена кнопка Fire, чуть ниже клавиши регулировки "+" и "- . Бокс получил OLED дисплей для размещения всей необходимой информации, размер 0.49 дюйма. Для доступа в батарейный отсек необходимо открутить нижнюю крышку на моде, которая имеет отверстия для отвода газів, що теж дуже важливо.

Joyetech ULTEX T80 різні кольори бокс мода

Електронна плата ULTEX T80 оснащена всіма сучасними функціональними можливостями та працює в наступних режимах: Power - регулювання потужності, Bypass - (мехмод) пряма подача напруги з акумулятора без стабілізації, Temp (Ni/Ti/SS) - температурний контроль на нікелі, титані та нержавіючій сталі, TCR - режим температурного контролю з можливістю ручного налаштування під використовуваний матеріал.

.

Комплектация ULTEX T80

Заряджання акумулятора проводиться через micro USB роз'єм, який зручно розташований на корпусі з зворотного боку від кнопки FIRE або через зовнішній зарядний пристрій.

Придбати Joyetech ULTEX T80 mod ви можете як за передоплатою, так і післяплатою з доставкою по всій Україні. Також мод доступний для замовлення у комплектації з атомайзером Cubis Max.

Фирменная упаковка ULTEX T80

Технічні характеристики
Висота
95 мм
Діаметр 25 мм
Вага без АКБ
92,3 г
Вихідна потужність 1W-80W
Вхід для заряджання micro USB
Режими паріння VW/TC (Ni/Ti/SS/TCR)
Максимальна сила струму під час заряджання 2 А
Тип батареї 18650

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Первое впечатление от мода - это отличное вложение средств для вэйперов, которым нужен удобный девайс для повседневности.С необслужкой от Элиф работает хорошо,бак Мело4 испаритель ЕС 0,18 Ом.Вкусопередача есть,но она отличается от Элифовской платы.Обслужка Вапорессо Джимини - много пара и приятный вкус .Сама плата дает показатели по сопротивлению довольно точно.Товар годный,магазину респект за быстроту выполнения заказа.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )
Присматриваюсь к нему как для МТЛ.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Батарейный трубо-мод диаметром 25 мм. Имеет дисплей и обладает полным набором режимов как и обычный бокс мод. Отлично сочетается как с обслуживаемыми так и не обслуживаемыми атомайзерами и дрипками такого же диаметра. Питание от сменного аккумулятора 18650 (в комплект не входит).
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )