Joyetech eVic Primo Mini Box Mod

Бокс мод Joyetech eVic Primo Mini працює в режимах: Power (варіват), Smart, Temp (Ni, Ti, SS 316), Bypass (мехмод), TCR (M1, M2, M3), є попереднє нагрівання спіралі (Preheat).

Колір
1 115 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Joyetech eVic Primo Mini Box Mod

Компанія Joyetech випустила бокс моду абсолютно новому корпусі під атомайзери діаметром до 25 мм Joyetech eVic Primo Mini. Виробник постарався врахувати всі недоліки попередніх моделей та зробити найкращий пристрій у своєму класі. Бокс мод має заокруглену форму і добре лежить в руці, розміри пристрою всього 80х39х25мм.

Joyetech eVic Primo Mini дисплей

Мод має надійне сталеве з'єднання з латунним пружним піном в якому збільшений хід від 4 до 5.5 мм що забезпечить відмінне з'єднання з більшістю атомайзерів і дріп-атомайзерів. На задній eVic Primo Mini стороні є приємна на дотик накладка під карбон. Інформаційний дисплей став ще більшим розміром і становить 1.3 дюйма. Кнопка подачі напруги велика та зручно натискається у будь-якому положенні.

Бокс мод Joyetech eVic Primo Mini працює в режимах: Power - регулювання потужності (варіват);Bypass - мехмод (пряма подача напруги);Smart- режим для новачків, в якому пристрій самостійно підбирає потужність під встановлений випарник;Temp (Ni/Ti/SS316)- температурний контроль на нікелевому, титановому та нержавіючому дроті, а також є можливість самостійного ручного налаштування температурного коефіцієнта матеріалуTCR (M1/M2/M3). Максимальна вихідна потужність складає 80W.

У пристрої є функція попереднього нагрівання спіралі Preheat, яка дуже корисна для зручного використання складних спіралей, великої площі або керамічних випарників. Щоб при першому натисканні на кнопку короткочасно подати більшу напругу і вже з першої затяжки отримати велику кількість пари.

Бокс мод Joyetech eVic Primo Mini

Пристрій іде із встановленою версією програмного забезпечення V6.04. Компанія Joyetech постійно випускає нові версії програмного забезпечення для своїх пристроїв. В яких додаються нові режими або вдосконалюються існуючі. Наразі вже вийшла нова версія програмного забезпечення. Завантажити останню версію програмного забезпечення для Joyetech eVic Primo Mini можна з офіційного сайту по цьому посиланню.

Joyetech eVic Primo Mini крышка батарейного отсека

Живлення від одного акумулятора 18650 (у комплекті не йде, необхідно придбати окремо). Кришка відсіку батареї знаходиться на підошві бокс мода (фіксується на клямці). Щоб відкрити, необхідно зрушити її убік. Позначення полярності "+" та "-" продубльовано на кришці та всередині відсіку. На кришці знаходиться підпружинний мінусовий контакт, а також ще два латунні контакти для балансування заряду акумулятора. Електронна плата пристрою для заряджання розрахована на роботу з адаптерами із силою струму до 2A, що значно знижує час заряджання акумулятора. У комплекті спеціальний кабель QC USB.

 

Внешний вид бокс мода Joyetech eVic Primo Mini

 

Комплектація
Бокс мод Joyetech eVic Primo Mini 1 шт
Кабель QC USB 1 шт
Інструкція російською мовою 1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

  

Технічні характеристики
Висота  80 мм
Товщина

25 мм

Ширина

39 мм

Вага (без акумуляторів)

85 г

Тип з'єднання

510

Роз'єм зарядки

micro USB

Максимальна напруга

9 В

Діапазон потужності (Ват)

1 – 80 Вт

Робочий опір у режимі "варіват"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 – 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

  

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS 316/TCR) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінних акумуляторів (не входить до комплекту) Є

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Перевірена покупка
Заказал данный мод и получил на следующий день! Мод классный, пока никаких нареканий нет! Огромное спасибо консультанту за терпение и качественную консультацию! Буду и дальше пользоваться услугами вашего магазина.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Хороший мод. жарю на 60 %, компактный, удобный, маленький минус то что батареи на часов 8 хватает, но это не проблема просто нужно докупить запасной аккум)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Заказал Joyetech eVic Primo Mini Box Mod. Получил на следующий день. Всем доволен, спасибо!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Приятный во всех отношениях случай: и общение с менеджером магазина, и оперативность отправки и - конечно - сам мод. Четыре дня парю и, думаю, что всё будет работать, не только из-за того, что прибор прошел тест на оригинальность на официальном сайте "Joyetech", но и потому, что у меня полное ощущение абсолютно качественного товара. Весь прочий товар дошел невредимым, LG 18650 работают отлично, стёкла для Кангера упакованы так, что вряд ли могли быть разбиты. От души спасибо!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал, получил, пользуюсь. Спасибо! Претензий нет;- все замечательно.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )