Joyetech Elitar Pipe Box Mod

Joyetech Elitar Pipe бокс мод у вигляді трубки, працює в режимах: варіватт, мехмод (Bypass), температурний контроль (Ni, Ti, SS), налаштування температурного коефіцієнта TCR (M1, M2, M3), живлення від акумулятора 18650.

Колір
898 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech Elitar Pipe Box Mod

Компанія Joyetech випустила свій перший пристрій як курильна трубка Elitar Pipe. Бокс мод має вихідну потужність до 75W і має всі вже раніше відомі функції: варіват (VW), режим мехмоду - пряма подача напруги (BP), температурний контроль на нікелевому дроті (TC Ni), титановому (TC Ti), нержавіючій дроті марки SS316. (TC SS) та ручне встановлення температурного коефіцієнта (TC M1/M2/M3).

Особливістю цього пристрою є його зовнішній вигляд. Тим не менш, Joyetech Elitar Pipe має великий функціонал для отримання максимального комфорту від використання.

 Бокс мод в виде курительной трубки Joyetech Elitar Pipe

 

Бокс мод виконаний у металевому корпусі. Дисплей розташований у чаші куди біля звичайної трубки засипають тютюн. Під дисплеєм розташовані дві кнопки регулювання "+" та "-" у вигляді гойдалки. Велика кнопка подачі напруги Fire має вигнуту форму, яку зручно натискати в будь-якому положенні.

Elitar Pipe має стандартне 510 з'єднання з латунним пружним піном, діаметр посадкового місця становить 22 мм.

Живлення від змінного акумулятора 18650 (до комплекту не входить, необхідно придбати окремо). Рекомендується використовувати акумулятор із високим струмом віддачі від 20А. Для заряджання акумулятора передбачено роз'єм USB (в комплекті є кабель USB на micro USB). Виробник рекомендує проводити заряджання адаптером із вихідною силою струму не більше 1А. 

Установка и зарядка аккумулятора 18650 Joyetech Elitar Pipe

На дисплеї відображається наступна інформація: вихідна потужність (W)/температура спіралі (°С/°F), поточний режим, вихідна напруга (V), опір спіралі (Ω). Останнє поле за необхідності можна змінювати: сила струму (A), кількість затяжок (P), тривалість затяжок у секундах (S).

Для входу в меню налаштування (вибір режимів) необхідно натиснути три рази на кнопку подачі напруги "Fire". Для перемикання між параметрами необхідно натиснути кнопку "-", щоб змінити кнопку "+".

У режимах TC (Ni, Ti, SS) та ТС (M1, M2, M3), можна налаштувати температуру спіралі в діапазоні 100-315°С/200-660°F. Регулювання температури здійснюється кнопками "+" та "-".

Для коректної роботи пристрою в режимі температурного контролю перед використанням обов'язково необхідно проводити блокування опору. Для цього необхідно натиснути три рази на кнопку подачі напруги "Fire", кнопкою "-" переключиться між параметрами та вибрати (Ω) опір (вибраний параметр блиматиме). Натисніть кнопку "+" для блокування/розблокування опору. Як підтвердження блокування на екрані з'явиться значок у вигляді "замочка".

Внешний вид Joyetech Elitar Pipe Box Mod

У режимі температурного контролю пристрій дозволяє робити велику кількість пари рівномірної температури. У цьому режимі електронна плата пристрою контролює подачу напруги на спіраль, щоб температура не підвищувалася вище встановленої. У Joyetech Elitar Pipe крім попередньо встановлених режимів (Ni, Ti, SS316), додатково є режим ручного налаштування температурного опору матеріалу. Так званих три пересіти під три використані матеріали (M1 / M2 / M3). Для в ходу в меню налаштування (зміни значень), необхідно в заблокованому стані одночасно затиснути кнопки "+" та подачі напруги (Fire) на 5 секунд. Вибір матеріалу здійснюється кнопкою "Fire", зміни значень кнопками "+" та "-".

Компанія Joyetech рекомендує встановлювати значення температурного коефіцієнта опору матеріалів у наступних діапазонах:

МатеріалЗначення TCR
Нікель600-700
Титан300-400
Сплав нікелю та заліза300-400

Нержавіюча сталь(303, 304, 316, 317)

80-200

Для економії заряду у пристрої є Stealth режим (використання з вимкненим дисплеєм). Для ввімкнення/вимкнення режиму необхідно одночасно затиснути кнопки подачі напруги і кнопку "-".

При установці випарника/атомайзера з відмінним від попереднього опором пристрій виведе на екран повідомлення "New Coil, Same Coil", якщо встановлений новий випарник необхідно натиснути "+", старий "-".

У бокс моді передбачено досить велику кількість захистів: від тривалого натискання на кнопку "Fire" (більше 10 секунд), короткого замикання на випарнику, низької напруги акумулятора, низького опору, перегріву пристрою.

Відповідна робоча температура повітря для пристрою від 0°C до 45°C під час заряджання та від -10°C до 60°C під час використання.

Придбати Joyetech Elitar Pipe Box Mod Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Бокс мод Joyetech Eliter Pipe
1 шт
Провід Micro USB на USB
1 шт
Інструкція
1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Комплектация Joyetech Elitar Pipe

 

Технічні характеристики
Довжина  106 мм
Висота

36.5 мм

Ширина

38 мм

Вага (без акумулятора)

143 г

Тип з'єднання

510

Рознімання для оновлення прошивки

USB

Діапазон напруги

0.7 - 9 В

Діапазон потужності (Ват)

1 - 75 Вт

Робочий опір у режимах "варіват"

0,1 - 3,5 Ом

Діапазон опору в режимі "термоконтроль"

0,05 - 1,5 Ом

Діапазон температури в режимі термоконтролю за фаренгейтом

від 200°F до 600°F

Діапазон температури у режимі термоконтролю за цельсієм

від 100°C до 315°C

Функціональні можливості
Використання під час заряджання Є
Захист від тривалого натискання (10 секунд) Є
Захист від короткого замикання Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль (Ni/Ti/SS) Є
Можливість оновлення прошивки Є
Встановлення змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки