Ctulhu Hastur MTL RTA

Хастур МТЛ - атомайзер, що обслуговується, з точним налаштуванням сигаретної тяги. Об'єм бака 3,5 мл, діаметр посадки 24 мм. Має нижнє обдування. Можливе встановлення однієї спіралі.

Колір
729 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Ctulhu Hastur MTL RTA

Ctulhu Hastur - це атомайзер, що обслуговується, зроблений для парильників, які воліють тугу, сигаретну тягу. Дуже приємний на вигляд, простий та зручний у використанні MTL бак із тонким налаштуванням подачі повітря. Діаметр становить 24мм, а об'єм для заправки рідини цілих 3,5мл. База підтримує встановлення однієї спіралі.

Ctulhu Hastur MTL RTA

Ctulhu MTL RTA зроблений з нержавіючої сталі марки 304, має загальноприйнятий стандартний 510 конектор, а також регульований плюсовий пін.

На верхній частині Hastur встановлено 510-й ULTEM дріп тип. Внутрішній діаметр отвору мундштука 3,5 мм, також у комплекті йде запасний drip tip з отвором 2 мм. Деякі зміни торкнулися кришки бака. Top cap не має різьблення, на ньому є два невеликі виступи, які встановлюються у виїмки на верхній частині бачка. Трохи провернув топ кеп, він потрапляє в пази і фіксується.

Ctulhu Hastur MTL RTA в разборе

База кліромайзера Хастур має просту конструкцію і максимально проста у використанні. Дека має дві стійки з чотирма пазами для посадки намотування, але не передбачає роботу одночасно двох спіралей. Це було створено для універсальності установки койлів, намотаних як погодинної стрілки, так і проти неї. Пази під спіралі є досить широкими, що дозволяє використовувати жирні койли. Для налаштування індивідуальної тяги використовуються спеціальні вставки з отворами різних діаметрів (1мм; 1,6мм; 2мм; 2,5мм; 3,5мм). Ці втулки вставляються в повітропровід, розташований у самому центрі бази.


Ctulhu Hastur MTL RTA база

У нижній частині бака зроблено отвір повітря, який перекривається регулювальним кільцем.

Виробник укомплектував свою RTA безліччю запасних гумок ущільнювачів, змінним матовим склом на 3,5 мл, а також запасними гвинтами, мундштуком і викруткою.


Ctulhu Hastur MTL RTA комплектация

Придбати Ctulhu Hastur MTL RTA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Атомайзер Ctulhu Hastur MTL RTA
1 шт
Додатковий 510 дріп-тип
1 шт
Комплект ущільнювальних кілець
1 шт
Запасна колба на 3,5 мл

1 шт

Викрутка
1 шт
Запасний гвинт

2 шт

Ctulhu Hastur MTL RTA упаковка

Технічні характеристики
Висота

57 мм

Діаметр
24 мм
Матеріал
нержавіюча сталь
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
62 г

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Легендарный Ctulhu MTL RTA один из самых популярных обслуживаемых атомайзеров под тугую сигаретную затяжку. Имеет объёмом 3.5 мл и диаметр 24 мм. Есть тонкая настройка подачи воздуха, очень удобен в обслуживании.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )