Damn Vape Fresia MTL RTA

Damn Vape Fresia MTL RTA - атомайзер, що обслуговується, з тугою сигаретною затяжкою і відмінною смакопередачею. Об'єм бака 2 мл або 3,5 мл, діаметр посадки 22 мм. Має подвійне незалежне обдування. Можливе встановлення однієї спіралі.

Колір
625 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Damn Vape Fresia MTL RTA

Fresia - добре продуманий до дрібниць, що обслуговується MTL бак від компанії Damn Vape. Діаметр складає 22мм. Бакомайзер підтримує встановлення одного койлу, має інноваційний нижній регульований обдув. Об'єм бака становить 2мл або 3,5мл залежно від вибраного скла.

Damn Vape Fresia MTL RTA

Новинка виглядає стильно та акуратно. Мінімальні розміри девайса ніяк не вплинули на його функціональність. Корпус Fresia виготовлений із нержавіючої сталі.

На верхній частині розташувався 510-й дріп тип із двома орингами. Далі йде верхня кришка, відкрутивши яку, ви отримуєте доступ до заправних вікон. У базовій комплектації йде колба на 2 мл, яку можна замінити на опукле "bubble" скло обсягом 3,5 мл.

Купол RTA отримав плавну сферичну обробку. Його товщина дозволяє не перегріватись йому навіть при тривалому використанні.

Damn Vape Fresia MTL RTA в разборе

Дека кліромайзера має максимально просту конструкцію, а це означає, що вона максимально проста у використанні ( дуже зручно встановлювати койли, підрізати ніжки спаралей ). База має дві стійки, відстань між ними 6мм, що дозволяє встановлювати більш-менш жирні намотування, і розрахована на фіксацію однієї спіралі двома затискними гвинтами.

Damn Vape Fresia MTL RTA база

На окрему увагу заслуговує подвійне незалежне обдування під тугу і вільну затяжки, які регулюються окремо. У кільця регулювання подачі повітря є два крайніх положення, у першому варіанті відкриваються канали для налаштування MTL тяги (0,8мм;1мм;1,2мм;1,6мм), а в другому вікно для DTL кальянної затяжки розміром 2*9мм та отвори 1 6мм.

Компанія Damn Vape укомплектувала свою RTA безліччю запасних ущільнювальних гумок, змінним склом на 3,5 мл, а також запасними гвинтами, мундштуком та викруткою.


Damn Vape Fresia MTL RTA комплектация

Придбати Damn Vape Fresia Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Атомайзер Fresia MTL RTA
1 шт
Додатковий 510 дріп-тип
1 шт
Комплект ущільнювальних кілець
1 шт
Запасна колба на 3,5 мл

1 шт

Викрутка
1 шт
Запасний гвинт

2 шт

Damn Vape Fresia MTL RTA упаковка

Технічні характеристики
Висота

43.4 мм

Діаметр
22 мм
Матеріал
нержавіюча сталь
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
48 г

Повна комплектація Damn Vape Fresia MTL RTA

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.86 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Перевірена покупка

Опробовал все отлично работает я товаром доволен


Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Почему невыссвечивается клик корзина, сей давай есть в наличии?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Товар есть в наличии и доступен для заказа. Перезвоните нам, если нужна консультация.

Damn Vape Fresia - удобный в обслуживании MTL бачок диаметром 22 мм. Есть тонкая настройка силы затяжки. Установка спирали и укладка ваты не вызывает никаких трудностей.


Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )