Vandy Vape Paradox RDA

Vandy Vape Paradox RDA - односпіральний дріп атомайзер діаметром 24мм, ванночкою 1,5мл для заправки і багатою комплектацією.

Колір
525 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Vandy Vape Paradox RDA

Paradox RDA – цікавий, універсальний та автономний продукт від заводу Vandy Vape та відомого відео блогера FIX_RB VapersMD (Драгош). Дрип атомайзер має діаметр 24мм, має деку під установку однієї спіралі, сумісний зі Squonk модами і порадує поціновувачів тугішої сигаретної затяжки.

Vandy Vape Paradox RDA

Paradox RDA виконаний з нержавіючої сталі, доступний у чорному та сталевому кольорах. Оснащений стандартним 510-м піном, що добре випирає, завдяки чому атомайзер можна використовувати на мехмодах з гібридним конектором.

 

Vandy Vape Paradox RDA в разборе

 

Конструкція традиційно складається з трьох основних частин (мал. "Vandy Vape Paradox RDA у розборі"): безорінговий термостійкий 810-й ULTEM дріп тип; верхній купол зі спеціальними прорізами для його зручного провертання (він є регулюванням обдування), також на ньому розташований логотип дріпки; база зі стійками для встановлення однієї спіралі.

У Paradox дуже цікава, нестандартна система бічного регульованого обдування, що ніде не зустрічається. Повітря надходить через два бічні пропили у спідниці бака. Далі, роблячи коло та огинаючи стійки, потрапляє знизу на намотування. Таким чином, можна сказати, що в RDA імітовано псевдо-нижнє обдування.

 

База як у чорному, і у сталевому варіантах має позолочені стійки. Розрахована під установку одного койлу. Лапки спіралі підтискаються гвинтами, як показано на рис. "Vandy Vape Paradox RDA база, установка спіралі". Об'єм ванни для рідини близько 1,5 мл.

Головними перевагами вважаємо до волі просту установку спіралей та вати, якість виконання, чудову передачу смаку, та збереження функції "непроливайки" при повному закритті отворів повітря.

Vandy Vape Paradox RDA база, установка спирали

 Виробник постачає свій пристрій у фірмовій коробці і, що немало важливо, з великою комплектацією (див. Таб. "Комплектація").

Купити Vandy Vape Paradox RDA можна післяплатою або по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Vandy Vape Paradox RDA упаковка

Комплектація
Paradox RDA
1 шт
Викрутка
1 шт
Шестигранний ключ
1 шт
Комплект запасних затискних гвинтів (3шт)

1 шт

Squonk pin
1 шт
Комплект запасних орінгів (3шт.)
1 шт
Перехідник під 510-й дріп тип
1 шт
810-й без оринговий ULTEM дріп тип 1 шт
810-й без орінговий делриновий дріп тип
1 шт
510-й пластиковий дріп тип 1 шт
Готова спіраль Fused Clapton Ni 80 0,2Ом
1 шт
Інструкція 1 шт

Vandy Vape Paradox RDA комплектация

Технічні характеристики
Висота атомайзера разом із дріп типом
23,5 мм
Діаметр атомайзера 24 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
36 г

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Пойдет на rx2/3 ?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал даную дрипку. Вкусопередача на высоте особенно на 510 дрип типе не смотря на то что она на одну спираль. Но одно но это качество орингов на даной дрипке. Пару раз снял купол и не смог натянуть назад. Заменил комплектные оринги стало норм.Но и они смотрю не надолго качество хромает. Дрипка стоит своих денег (кроме орингов). Магазину спасибо за оперативную доставку. Заказываю у них постоянно . Обращаюсь к магазину с просьбой закупки О рингов и их продаже.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )