RELOAD V1.5 RDA clone

Копія дріп-атомайзера компанії Vapors USA - Reload V1.5 RDA clone зі зручною заправкою, діаметром 24.4 мм і розрахована на встановлення як однієї, так і двох спіралей.

Колір
350 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

RELOAD V1.5 RDA clone

Reload V1.5 RDA clone – копія третьої версії дріпки від американської компанії RELOAD VAPORS USA. Попередні версії носили назви Reload V1.0 та Reload V1.2. Атомайзер розрахований як на одну, так і на дві спіралі та має діаметр 24.4 мм.

Дрип атомайзер Reload V1.5 RDA clone

Reload V1.5 RDA clone виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, і складається по суті з трьох елементів: бази, бані та дріп типу (рис. "Дріп атомайзер Reload V1.5 RDA clone").

База V1.5 істотно доопрацьована в плані надійності в порівнянні з попередніми моделями: стійки стали товстішими і більше не люфтять (рис. "Reload V1.5 RDA база"). Розташування стійок дозволяє встановлювати різні койли, але не перевищують 3 мм в діамерті.

Придбати Reload V1.5 RDA clone ви можете як за передоплатою, так і післяплатою з доставкою по всій території України. У нашому магазині на ваш вибір представлені дріп атомайзери в чорному та сталевому кольорі.

Reload V1.5 RDA база

Обдув нижній, під кожною з чотирьох стояків знаходяться чотири трубки з отворами для обдування. Завдяки такому розташуванню отворів, рідину можна заправляти безпосередньо через тип дріп, не знімаючи купол.

Варто зазначити, що прорізи для забору повітря мають регулювання, так що шляхом зсуву купола ми можемо налаштувати обдув як на дві, так і на одну спіраль. Зверху бані є характерні насічки, які служать для кращого "хвату" і підкреслюють стиль цієї RDA.

Топ кеп Reload V1.5 RDA clone має посадку під 810-й безорінговий дріп тип, який за бажання можна змінити на будь-який інший такого ж типу, щоб підкреслити індивідуальність або додати яскравості вашій дріпці.

Комплектация Reload V1.5 RDA clone

У комплекті є все, що вам необхідно: запасні О-ринги, гвинт, викрутка та дві готові спіралі.

У результаті ми маємо смачну та навалисту дріпку у класичному виконанні з максимальною зручністю її використання.

Комплектація
Reload V1.5 RDA Clone
1 шт
Комплект змінних О-рингів
1 шт
Запасний гвинт
1 шт
Викрутка

1 шт

Готова спіраль
2 шт

Фирменная упаковка Reload V1.5 RDA clone

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера

27.3 мм

33.3 мм (з мундштуком)

Діаметр дріп-атомайзера 24.4 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
47 г

Ідентифікатори товару

код UPC
2

Відгуки

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Внешний вид, покраска хорошая +. Дриптип на оринге сидит хорошо+. Купол с сферической обработкой, на 2-х орингах сидит хорошо +. База, стойки краевые -. Отверстия в стойках под микро клйлы -. Винты ужасны, как будто точили болгарской -.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )