RELOAD X RDA clone

RELOAD X RDA clone - дріп атомайзер, що обслуговується, з можливістю роботи з двома спіралями. Об'єм для заправки рідини 4,5 мл, діаметр основи – 24 мм.

Колір
350 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

RELOAD X RDA clone

RELOAD X RDA clone - чудова копія всім відомого дріп атомайзера, що обслуговується, від компанії Vapor USA. Дріпка має можливість роботи зі "squonk" модами. Оснащена системою захисту від проливання рідини та унікальним верхньо-нижнім обдуванням. Зроблена з нержавіючої сталі (SS304), діаметр 24мм, а обсяг ванни для заправки рідини становить цілих 4,5 мл.

Купити RELOAD X RDA clone Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні. Доступна до замовлення в чорному кольорі.

 

RELOAD X RDA в разборе

 

Конструкцію можна розділити на кілька основних частин (рис. "RELOAD X RDA в розборі"): безорінговий 810-й дріп тип ULTEM; кільце регулювання обдування; купол з дизайнерськими прорізами та візерунками; база із стійками для встановлення спіралей.

Окрему увагу хотілося б звернути на обдування, яке було реалізовано наступним чином: забір повітря йде зверху, спеціальною трубкою, в куполі він потрапляє безпосередньо всередину нижнього обдування, завдяки такому конструктивному рішенню повністю виключені протікання і Ви отримуєте максимум смаку від своєї улюбленої рідини. Так само, ці "повітряні трубки" є стопором і не дають прокручуватися куполу навколо бази.


RELOAD X RDA установка двух спиралей

RELOAD X RDA установка спирали

База атомайзера розрахована на встановлення двох спіралей (рис. "RELOAD X RDA установка спіралей"). Все зроблено просто та зі смаком. У основи розташовані стійки. Гвинти закручуються збоку, тому Вам неймовірно комфортно підтискати ніжки спіралей.

RELOAD X RDA 510-й коннектор

Нижня частина RELOAD X RDA clone має стильне гравіювання (рис. "RELOAD X RDA 510-й конектор"). Тут стандартний 510 конектор. Пін випирає досить високо, що дозволяє використовувати дріпку на пристроях із гібридним з'єднанням.

Комплектація
RELOAD X RDA clone
1 шт
810 дріп-тип ULTEM
1 шт
Шестигранний ключ
1 шт
Запасний затискний гвинт

1 шт

Squonk pin
1 шт
Комплект запасних орінгів (3шт.)
1 шт

RELOAD X RDA комплектация

Технічні характеристики
Висота атомайзера разом із дріп типом
37 мм
Діаметр атомайзера 24 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
38 г

Ідентифікатори товару

код UPC
2

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Коли буде у наявності?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

В ближайшее время не ожидается