Vandy Vape Berserker MTL RTA clone

Vandy Vape Berserker MTL RTA clone - бакомайзер із сигаретною затяжкою. Об'єм бака 2 та 4,5 мл, зручна база на одну спіраль, діаметр основи – 24 мм.

Колір
480 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape Berserker MTL RTA clone

Vandy Vape Berserker MTL RTA clone - атомайзер з сигаретною затяжкою (MTL - Mouth To Lung), посадкою на 24 мм і неймовірно точним налаштуванням обдування. Якісна копія мегапопулярного бака від компанії Vandy Vape та відомого блогера ALEX from Vapers MD. Зі всіх розглянутих нами копій ця, мабуть, найкраща у співвідношенні ціна-якість!

Купити Vandy Vape Berserker MTL RTA у нашому магазині Ви зможете у двох колірних варіантах: чорному та сталевому.

Vandy Vape Berserker MTL 2.0/4.5 ml

База атомайзера розрахована на встановлення однієї спіралі. Все виконано неймовірно просто і зручно, стійки кріплення виконані на кшталт "сабтанка" з невеликою доробкою. Обдування спіралі відбувається знизу через маленький отвір діаметром 1,4 мм.

Vandy Vape Berserker RTA установка спирали

Vandy Vape Berserker RTA база

Варіанти різних намоток та укладання вати на базі Berserker MTL RTA. Дві стійки з обмежувальними бортами для зручнішої фіксації койла, самі спіралі ж рекомендується використовувати або прості ø 2 мм, або Clapton або Fused Clapton ø 2,5 мм, що і показано на малюнках "Vandy Vape Berserker RTA установка спіралі".

Vandy Vape Berserker RTA установка ваты

Berserker RTA уложенная и смоченная вата

Система регулювання тяги реалізована досить цікавим способом. Отвори для забору повітря знаходяться з одного боку, їх п'ять і мають різний діаметр (від 0,8 до 1,6 мм). Завдяки різним діамерам отворів затягування можна налаштувати будь-яку тугість. Позолочений 510-й конектор має регулювання по висоті, що теж важливо.

 Vandy Vape Berserker MTL RTA регулировка обдува

Регулировка затяжки Vandy Vape Berserker RTA

На базу встановлений купол та ударостійка колба з ULTEM пластику. Об'єм бака 2 мл, але в Berserker MTL RTA реалізована система зміни колб. Завдяки додатковому подовженому куполу та запасній колбі з Pyrex скла можна збільшити обсяг до 4,5 мл. Колба фіксується верхньою кришкою із двома отворами для заправки.

Vandy Vape Berserker RTA в разборе

Поверх кришки на різьбовому з'єднанні знаходиться топ кеп з посадковим місцем під 510 дріп тип. До речі, в комплекті два 510-і дріп типу: один виконаний з жароміцного пластику ULTEM, другий - з делрину.

Berserker MTL RTA clone безперечно знайде своїх шанувальників серед любителів сигаретної затяжки.

Комплектація
Vandy Vape Berserker MTL RTA clone
1 шт
510 дріп-тип ULTEM
1 шт
510-й дріп-тип із делрину
1 шт
Змінна pyrex колба (4,5 мл)

1 шт

Подовжена баня випарної камери (для колби 4,5 мл)
1 шт
Комплект запасних О-рингів
1 шт
Чорні ущільнювальні кільця
5 штук
Запасні гвинти

2 шт

Хрестова викрутка
1 шт
Інструкція 1 шт

 

Berserker RTA clone размеры

 

Технічні характеристики
Висота атомайзера разом із дріп типом
41.5/51.5 мм
Діаметр атомайзера 24 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
53/60 г

Индивидуальная упаковка Vandy Vape Berserker MTL RTA

Ідентифікатори товару

код UPC
2

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Заказал это бачок! 2 дня попарил, такие впечатления: отличия от оригинала - нет ключа для крепления шахты, так что какая то плоская отвертка пригодится! нет сферической обработки дриптипов, поэтому жидкость под ними иногда собирается! обычные оринги для стекла! В остальном все очень даже хорошо, ничего не течет, у меня устанвлен миникоил, то очень неплохой вкус, и как для меня то достаточно пара В общем мне клон понравился очень!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 5 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Здравствуйте, Виктор. Спасибо за видео. Отдельная благодарность за то что распаковали не только саму посылку, но и полученный товар Berserker MTL RTA, и показали его комплектацию. Как всегда, при следующем заказе уточните вкус и крепость подарочной жидкос