GeekVape Loop RDA

Дріп атомайзр GeekVape Loop RDA, що обслуговується, з W-подібною декою і поліпшеним обдуванням для установки однієї або двох спіралей, діаметр основи 24 мм.

Колір
570 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

GeekVape Loop RDA

GeekVape Loop RDA – це новинка від однієї з найбільших та прогресивних компаній на ринку вейп індустрії GeekVape. Завдяки незвичайним інженерним ходам у опрацюванні конструкції, в першу чергу дизайну та системи обдування виходить топова дріпка з неймовірною смакопередачею, яка вже отримала прізвисько у світі вейпінгу. "непроливайка".

GeekVape Loop RDA gunmetal

GeekVape Loop RDA gold позолоченый пин

Атомайзер виготовлений із нержавіючої сталі та має діаметр 24 мм. GeekVape Loop RDA здатний працювати як звичайна дріпка, так і в режимі сквонк-дріпки (для цього в комплекті є спеціальний сквонк-пін).

GeekVape Loop RDA основные части

Унікальна W-подібна база надає можливість працювати як з однією, так і двома спіралями. Установка навіть жирних спіралей не викликає складності. Така форма бази зробила зручною заправку через дріп.. При заправці рідина наливається якраз у ванну, не потрапляючи в повітропровід, і не витікає назовні.

Сам дріп тип 810-й з Ultem`a, також у комплекті є запасний 510-й з делрину, для установки якого потрібен перехідник (теж у комплекті). Повна комплектація наочно показана на фото * Комплектація GeekVape Loop RDA *.

 W-образная база дрип атомайзера GeekVape Loop RDA

Loop RDA має систему нижнього обдування, реалізовану наступним чином: повітря йде по бічних стінках в нижню частину, а потім проходить по центру, завдяки чому рідина не витікатиме через отвори обдування. Потім повітря піднімається вгору з-під встановлених спіралей. На підставі і на верхній кришці є пази, щоб купол встановлювався тільки навпроти обдування, до того ж пази запобігають прокручування купола, що полегшує встановлення та відкручування дріпки.

Таким чином ми отримуємо максимально ефективний повітряний потік та покращений смак.

Комплектация GeekVape Loop RDA

Внутрішня частина купола має сферичну обробку, що також важливо для точної смакопередачі. Забір повітря та температура нагріву спіралей регулюється кільцем, розташованим у центрі спідниці. Кільце має три великі отвори для регулювання потоку під одну чи дві спіралі.

Придбати GeekVape Loop RDA ви можете як з попередньої оплати, так і з оплатою при отриманні, з доставкою по всій Україні.

Комплектація
GeekVape Loop RDA
1 шт
810-й дріп тип
1 шт
510-й дріп тип

1 шт

Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Запасні ущільнювальні кільця
8 шт
Гвинти під шестигранник у стійки
4 шт
Т-подібна викрутка
1 шт
Squonk pin 1 шт
Інструкція
1 шт
Попереджувальна картка
1 шт

 

GeekVape Loop RDA в коробке

 

Технічні характеристики
Висота атомайзера разом із дріп типом
34 мм
Діаметр атомайзера 24 мм
Матеріал
SS
Кількість спіралей 1-2
Забір повітря боковий
Обдув налаштований
Сквонк пін є
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
44 г

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка
Большое спасибо за оперативность. Все получил, все ок. Дрипка понравилась, на работе самое то, открыл, залил, попарил, ничего не надо откручивать, закручивать. А дома можно и поиграться. В подарок получил смоки лайм, еще раз спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Заказал эту дрипку 2 недели назад, до этого использовал только бак, мне как человеку не использовавшему ранее дрипки было легко и просто ее освоить, легко устанавливать спирали, практически не протекает, разве что если перекапать, единственное что для меня уж очень крепко садилась верхняя часть, но сняв один из двух орингов стало отлично, богатый комплект, в общем одни плюсы, магазин как всегда четко и вовремя, и спасибо за уже ставшие приятным бонусом подарки
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Недавно перешел на электронные сигареты Заказал мод и эту дрипку Все очень понравилось Спасибо за быструю доставку и презент!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо за быструю доставку, и за бачок. Я невзначай стал поклонником Geekvapa, пользовался Аммитом на 2 спирали (Меня все устраивало) Но недавно наткнулся на обозі Loopa, и захотелось попробывать дрипку, и конструктив и решения в этой дрипке меня поразило. И увидел на этом сайте за очень хорошую цену. И не удержался и купил. В целом дрипка очень крутая.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )