Vandy Vape Pyro 24 RDTA

Бакодрипка від компанії Vandy Vape - Pyro 24 RDTA, з регульованим комбінованим обдуванням і безстійкою базою, діаметром 24.4 мм і розрахована на встановлення як однієї, так і двох спіралей.

Колір
780 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape Pyro 24 RDTA

Pyro 24 RDTA новинка від компанії Vandy Vape орієнтована на максимальну передачу смаку. Основними плюсами Vandy Vape Pyro 24 RDTA є унікальна безстійка база, змішана система обдування та неймовірна простота обслуговування.

Vandy Vape Pyro RDTA в разборе

Vandy Vape Pyro 24 RDTA комплектується 810-м дріпом типом з жароміцного пластику Ultem і змінною колбою з цього ж матеріалу. Крім того, в комплектацію входять: запасний 810-й делриновий дріп тип, перехідник під 510-і дріп типи, запасне Pyrex скло та комплект ущільнювальних кілець.

Vandy Vape Pyro RDTA составные части

Pyro RDTA виготовлений із нержавіючої сталі. Верхня частина виконана у формі "корони" і виступає кільцем регулювання обдування, має посадку під 810-й та 510-й (за допомогою адаптера) дріп типи. Повітряна кришка має бічне направлене регульоване обдування, що позитивно впливає на передачу смаку.

Vandy Vape Pyro RDTA база на одну и две спирали

Велика безстійка база дозволяє розмістити як одну, і дві спіралі. Широкі отвори для укладання вати спрощують обслуговування та сприяють легкій подачі рідини на спіраль.

Vandy Vape Pyro RDTA заправка жидкости

Для заправки рідини достатньо лише зняти верхню частину Pyro 24 RDTA та залити рідину у круглі отвори (Ø 3,8 мм) на базі. Об'єм бачка може змінюватись від 2 мл (відповідає європейським нормам TPD) до 3,5 мл. Щоб збільшити обсяг, достатньо лише вилучити заглушку з бака.

Купити Vandy Vape Pyro 24 RDTA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Vandy Vape Pyro 24 RDTA
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 17.5
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 18.5
1 шт
Змінне Pyrex скло

1 шт

Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Комплект ущільнювальних кілець
1 шт
Запасні гвинти
4 шт
Фірмова Т-подібна викрутка

1 шт

Заглушка для зменшення обсягу
1 шт
Інструкція
1 шт

Комплектация Vandy Vape Pyro RDTA

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера

34.5 мм

42мм (з мундштуком)

Діаметр дріп-атомайзера 24.4 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
50 г

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA размеры

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Перевірена покупка
Отличный девайс! Простая конструкция и удобная заправка, отличный вкус и навал, не люфтит и не течет, от производителя приезжает в смазке мыть обязательно. Брал тут, магазином доволен Ганяю сие творенье на Capitan pd270 смотрятся и работают отлично (вдруг кому интересно) Всем хорошего настроения и вкусного пара )))
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Отличный бак! Простая конструкция, удобная заправка, вкус и навал присуцтвуют, все нормально держится не спадает, незабываем помыть перед использованием после завода немного в смазке, брал тут, собрали и отправили очень оперативно, магазином доволен)) Ганяю его на Captain pd270 от ijoy отлично смотрятся (вдруг кому интересно)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )