IJOY Captain RTA

IJOY Captain RTA - обслуговуваний атомайзер (без можливості використання з випарниками) з безстійкої бази, зручною верхньою заправкою, діаметром 25 мм та об'ємом бака 3.8 мл.
Колір
698 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

IJOY Captain RTA

IJOY Captain RTA - це інноваційний, герметичний, зручний і надійний атомайзер, що обслуговується (без можливості використання з випарниками), має унікальний дизайн без стійкої бази (за заявою виробника позолоченої). Упакований в оригінальну фірмову упаковку від IJOY. Головними особливостями бака є його зручна верхня заправка, яка здійснюється через отвір під верхньою кришкою (Top-cap), що зсувається в бік — просто і практично; об'єм для рідини 3.8мл; сучасний діаметр танка - 25 мм, що підтримує намотування великих діаметрів; 510-й позолочений конектор для кращої провідності контакту. Матеріал IJOY Captain RTA – нержавіюча сталь. Колба зроблена із високоякісного скла. Доступний у двох кольорах: чорний та сталевий.

IJOY Captain RTA

Зверху ми можемо бачити 810-й делриновий дріп-тип, який за бажання можна поміняти на 510-й за допомогою спеціального комплектного адаптера. Далі йде верхня кришка бака з нанесеною на неї назвою "Captain". Потім колба з Pyrex скла, купол та база. Система обдування нижня, в основі знаходиться кільце, за допомогою якого можна легко відрегулювати подачу повітряного потоку.

IJOY Captain RTA

Основна перевага Captain RTA - безстійка позолочена база. Вона складається з 4 широких отворів для встановлення ніжок спіралей, гвинтів та слотів для обдування. Варто відзначити, такий спосіб встановлення спіралей один із найзручніших. Повітря потрапляє на койли як знизу, так і зверху, що дозволить розкрити найкращі смакові якості рідини.

IJOY Captain RTA позолоченная база

В базову комплектацію IJOY Captain RTA входить: сам атомайзер, запасна колба, хрестоподібна викрутка, гарантійна карта, набір ущільнювальних кілець, вейп-бенд, перехідник на 510 конектор і ремкомплект.

Також виробник повідомляє про можливість заміни силіконової ущільнювальної прокладки, яка знаходиться під верхньою кришкою бака. Вона йде як маленький, але приємний додаток до набору.

IJOY Captain RTA силиконовый уплотнитель

Комплектація
IJOY Captain RTA
1 шт
Мундштук 810 дріп-тип
1 шт
Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Позолочений 510-й пін
1 шт
Ремкомплект
1 шт
Пакет із кільцями ущільнювачів
1 шт
Вейп-Бенд
1 шт
Хрестоподібна викрутка
1 шт
Запасна колба
1 шт
Змінний силіконовий ущільнювач
1 шт

IJOY Captain RTA комплектация

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера 57 мм
Діаметр дріп-атомайзера 25 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
70 г

Придбати IJOY Captain RTA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Спеціальні посилання

Відгуки