IJOY RDTA 5

IJOY RDTA 5 - драйп танк атомайзер, що обслуговується, з можливістю роботи як з однією, так і з двома спіралями, з максимально зручною верхньою заправкою і унікальною системою бокового і нижнього обдування.

Колір
690 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

IJOY RDTA 5

До вашої уваги представлена RDTA 5 від компанії IJOY, яка стала ще кращою, простішою в обслуговуванні та цікавішою за своїх попередників (цифра 5 у назві, вказує на версію атомайзера). Перше, що хотілося б виділити, це стильне оформлення бачка, його неймовірно проста, максимально зручна заправка та інноваційна подвійна система обдува для кращої смакопередачі. IJOY RDTA 5 зроблений із зносостійкого матеріалу - нержавіючої сталі, колба Pyrex виготовлена з високоякісного та міцного скла, також варто відзначити нестандартний дріп-тип з полікарбонатної смоли (resin) з разючим та оригінальним для кожного атомайзера забарвленням. Діаметр бакодрипки 25 мм, що дозволяє встановлювати намотування жирних діаметрів, а обсяг становить 4мл.

IJOY RDTA 5

Гібридний дріп танк атомайзер складається з 3-х основних частин:

- кришка верхнього бокового обдування, яка виконана у вигляді 10-ти однакових отворів, розташованих з обох боків по 5 штук, пропили в них прорізані по діагоналі вниз, що власне і імітує бічний обдування. Вся ця конструкція щільно сидить у спідниці за допомогою двох орінгів;

- нижня спідниця, з боків якої розташовані отвори овального виду, поєднуючи їх із кільцем з урахуванням, здійснюється налаштування нижнього обдува;

- ергономічна двох стійкова база та заправний відсік на 4мл.

IJOY RDTA 5 обдув

Обслуговування можна розділити на 8 найпростіших етапів: 1. Зняти зовнішнє кільце з отворами для обдування; 2. Просунути вату; 3. Зафіксувати кінці вати; 4. Одягнути зверху кільце; 5. Відрегулювати отвір повітрозабору; 6.Перевірити отвір подачі повітря (воно має бути спрямоване на спіраль); 7. Взяти гвинти, що йдуть у комплекті; 8. Закрутити гвинти.

IJOY RDTA 5 обслуживание

Розробники 5-ї версії RDTA добре продумали вертикальну систему заправки. Тепер можна забути про незручні маленькі отвори та постійне проливання, завдяки широкому та зручному отвору для подачі рідини. Воно зроблено у вигляді невеликої металевої колби, яку розташували між стійками бази Velocity.

Velocity-подібні стійки класичні. Спіралі затискаються хрестовими гвинтами. Отвори у стійках великі, тому проблем зі встановленням койлів не повинно виникнути.

IJOY RDTA 5 заправка

Крім самого атомайзера в комплектацію входить: попередньо встановлені делриновий широкий дріп-тип та позолочений 510-й пін, заглушка-перехідник для можливості встановлення та подальшої роботи на одній спіралі, запасна колба, ущільнювальні гумки, чотири хрестоподібні гвинти для затиску койлів, викрутка, пара спіралей, а також гарантійна картка від виробника.

Комплектація
IJOY RDTA 5
1 шт
Спеціальний широкий дріп-тип
1 шт
Гарантійна картка
1 шт
Позолочений 510-й пін

1 шт

Спіраль Fused Clapton
2 шт
Пакет із кільцями ущільнювачів
1 шт
Гвинти під хрестову викрутку
4 шт
Хрестоподібна викрутка

1 шт

Запасна колба
1 шт
Заглушка-перехідник
1 шт

IJOY RDTA 5 комплектация

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера

53 мм

Діаметр дріп-атомайзера 25 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
73 г

Придбати IJOY RDTA 5 Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки