Vandy Vape Pulse 24 BF RDA

Нова версія дріпки від компанії Vandy Vape PULSE 24 BF RDA з діаметром 24мм, можливістю встановлення двох спіралей та зручною системою заправки squonk pin. Доступна в чорному та сталевому кольорах.

Колір
695 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA

До вашої уваги представлений дріп атомайзер від компанії Vandy Vape. Сумісний з пристроями типу Bottom Feeder, має систему прямої подачі рідини в дріпку (squonk), про б'ємо ванни збільшений до 2мл. Головною відмінністю від попередника Pulse 22 є його діаметр, який становить 24 мм, що дозволяє вмістити в себе безстійку базу з можливістю встановлення двох потужних спіралей, які порадують чудовою смакопередачею та величезною кількістю пари.

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA

Зроблено цей дріп атомайзер з високоякісної нержавіючої сталі і складається з трьох основних частин: бази, спідниці та кришки, простим обертанням якої можна легко відрегулювати подачу повітря.

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA обдув

Цікавою особливістю Pulse 24 BF-RDA є його система обдування, виконана у вигляді двох пар трубок, діаметром 3.5мм, спрямованих зверху вниз під кутом. Дане конструктивне рішення дозволяє повністю уникнути протікання рідини.

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA в разборе

У комплекті також йде два змінних дріп типу - це 16мм Delrin Widebore 810 Drip Tip та 17.5мм ULTEM Widebore 810 Drip Tip, перехідник на 510-й дріп тип, керівництво користувача, а також ремонтний комплект: запасні кільця ущільнювачі, гвинти під шестигранник -подібна викрутка для обслуговування, пристрій для намотування та встановлення спіралі, позолочений 510-й пін та, так званий, squonk пін.

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA squonk

Squonk пін зроблений для прямої подачі рідини в дріпку. Така система дозаправки рідини сумісна із модами системи Bottom Feeder. Для того щоб рідина надійшла у ванну атомайзера, необхідно трохи натиснути на флакон і Ваш бак заправлений! Якщо Ви хочете використовувати Pulse 24 BF-RDA як звичайну дріпку, то просто поміняйте squonk пін на звичайний 510-й.

Комплектація
Vandy Vape Pulse 24 BF-RDA
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 16
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 17.5
1 шт
Пристрій для намотування спіралі

1 шт

Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Запасні ущільнювальні кільця
4 шт
Гвинти під шестигранник
2 шт
Т-подібна викрутка

1 шт

Squonk пін
1 шт
Позолочений 510-й пін
1 шт

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA комплектация

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера

23 мм

30.4мм (з мундштуком)

Діаметр дріп-атомайзера 24 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
810
Вага
41 г

Vandy Vape Pulse 24 BF RDA размеры

Придбати Vandy Vape Pulse 24 BF-RDA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки