Vandy Vape KYLIN RTA

Обслуговується атомайзер Vandy Vape KYLIN RTA об'ємом бака 2 і 6 мл, зручною без стійкової бази для установки однієї або двох спіралей, діаметром основи 24 мм.

Колір
865 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape KYLIN RTA

Vandy Vape KYLIN RTA дуже зручний атомайзер з діаметром основи 24 мм і зовнішньою частиною 26 мм. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, представлений чорного та сталевого кольору.. На корпусі зверху і знизу є насічки для зручного відкручування, закручування частин атомайзера. KYLIN RTA досить універсальний бак і може бути компактним на 2 мл або більшим, розрахований на тривале використання і не вимагає постійної дозаправки, об'єм 6 мл, завдяки можливості встановлення змінних колб різної висоти (об'єму).

Vandy Vape KYLIN RTA

Продукція оригінальна, на нижній частині атомайзера є серійний номер, який також продубльований на упаковці з кодом перевірки.

У комплекті з KYLIN RTA йде три делринові широкі дріпи типу з 810-м з'єднанням, різного діаметру: 14, 16 і 17.5 мм. А також перехідник під 510-й дріп тип. На мундштуках немає гумок ущільнювачів, вона встановлена всередині атомайзера, завдяки чому вони не будуть закусуватися.

Vandy Vape KYLIN RTA по частям

База атомайзера має дуже зручну та продуману конструкцію, так звана "без стійкова". Установка спіралі не викликає жодної складності. Діаметр бази становить 21 мм та розрахована під установку жирних намоток. Знизу розташовані чотири гвинти під шестигранник та широкі отвори для встановлення спіралі, з боків великі проточки для укладання вати та подачі рідини.

Удобная установка спирали Vandy Vape KYLIN RTA

Нижний и боковой обдув спирали KYLIN RTA

База атомайзера Vandy Vape KYLIN RTA універсальна, можливе встановлення як однієї так і двох спіралей одночасно. Варто відзначити хороший спрямований, нижній і боковий обдув. Є регулювання подачі рідини, зовнішній купол випарної камери має конусоподібну, заокруглену форму і плавно перетворюється на повітроводну трубку (мундштук).

Vandy Vape KYLIN RTA установка одной спирали

Vandy Vape KYLIN RTA установка двух спиралей

Ще однією перевагою бака це додаткова колба з перехідником (подовжувачем) повітроводної трубки при встановленні якої обсяг бака збільшується з 2 до 6 мл рідини.

Vandy Vape KYLIN RTA установка колбы на 2 и 6 мл жидкости

Заправка рідини здійснюється зверху, верхня кришка відкручується. Кільце регулювання подачі повітря має два широкі поздовжні отвори з боків, має чотири положення з характерними щілинами для надійної фіксації в кожному з них (не крутиться по колу).

У комплекті є додаткові гумки ущільнювачів під колбу різного кольору для надання пристрою індивідуального стилю.

Комплектація
Vandy Vape KYLIN RTA
1 шт
Дрип-тип Ø 14 мм
1 шт
Дрип-тип Ø 16 мм
1 шт
Дрип-тип Ø 17.5 мм

1 шт

Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Запасні ущільнювальні кільця
5 штук
Гвинти під шестигранник у стійки
4 шт
Шестигранник

1 шт

Кольорові гуми ущільнювачі під колбу
1 шт
Подовжувач повітроводної трубки для колби на 6 мл
1 шт
Запасна колба на 2 мл
1 шт
Змінна колба на 6 мл
1 шт

 

Комплектация Vandy Vape KYLIN RTA

 

Технічні характеристики
Висота атомайзера разом із дріп типом
43.4/55.4 мм
Діаметр атомайзера 24/26 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
40 г

Размеры Vandy Vape KYLIN RTA

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Бак реально большой, коилы ставятся легко, подача воздуха солидная, регулировка жидкости очень пригодилась, сильно тек по началу, открутил пин, под ним ещё болт, держит плюсовой контакт, выкрутил его и закрутил потуже, так же туго затянул пин, вату не распушивал, прям как есть затрамбовал, надо внимательно смотреть, чтоб не было щелей в отверстии подачи жидкости, 2 спирали поставил FlatClapton, брал на этом сайте, воздух на всю, подачу жижи наполовину, в режиме вариватт, на 60 поставил и для меня порядок, разогрев спирали настроил на 145%, 0,5 сек. Все, не течет, пара много и вкус отличный. Мне оч. понравился этот бак, ескость на 6 мл, не надо постоянно заливать, поставил его на PREDATOR 228, все отлично, Спасибо ребятам из магазина в помощи подбора боксмода под этот бак ).
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )