Vandy Vape Pulse 22 BF RDA

Новий дріп-атомайзер від компанії Vandy Vape - Pulse 22 BF RDA, з покращеним обдуванням та системою прямої подачі рідини, діаметром 22 мм і розрахований на встановлення однієї спіралі.

Колір
590 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA

Pulse BF RDA від компанії Vandy Vape має систему прямої подачі рідини в дріпку (сумісно з Squonk або BF – Bottom Feeder пристроями). Розробники були натхненні системою обдування типу Kennedy, водночас намагалися не просто скопіювати, а покращити її. На нашу думку, у них це вийшло. База однією спіраль дуже проста і зручна у використанні. Ванночка для рідини має збільшений об'єм, що теж немало важливо, хоча і дозаправляти Pulse не складає особливих труднощів.

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA

Vandy Vape Pulse BF RDA виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі і складається з трьох основних елементів: стійки, кришки корпусу та кільця регулювання обдування.

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA обдув

Pulse BF RDA має подвійні бічні прорізи для обдування діаметром 3.5 мм, для максимального виробництва пари, також запобігає проливанню рідини через свою нахилену конструкцію.

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA в разборе

У комплекті, крім вже згаданих основних частин (стійки, кришки корпусу та кільця регулювання обдування) є два змінних дріп типу, діаметром 16 і 14 мм, перехідник на 510-й дріп тип, запасні кільця ущільнювачів, пристрій для намотування спіралі, гвинти під шестигранник , для встановлення більш широкої спіралі, Т-подібна викрутка для обслуговування, а також два варіанти пінів: стандартний позолочений 510-й і так званий squonk пін.

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA squonk

Squonk пін розроблений для прямої подачі рідини в дріпку. Таку систему дозаправки рідини в бак можна використовувати з модами системи Bottom Feeder, це навіть в назві атомайзера (BF RDA). Досить легко натиснути на флакон, і Ваш бак заправлений! Замінивши squonk пін на звичайний 510-й, Pulse можна використовувати як звичайну дріпку.

Комплектація
Vandy Vape Pulse 22 BF RDA
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 16
1 шт
Широкий дрип-тип Ø 14
1 шт
Пристрій для намотування спіралі

1 шт

Перехідник на 510 дріп-тип
1 шт
Запасні ущільнювальні кільця
4 шт
Гвинти під шестигранник
2 шт
Т-подібна викрутка

1 шт

Squonk пін
1 шт
Позолочений 510-й пін
1 шт

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA комплектация

Технічні характеристики
Довжина дріп-атомайзера

24.4 мм

31.8мм (з мундштуком)

Діаметр дріп-атомайзера 22 мм
Матеріал
SS 316
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
40 г

Vandy Vape Pulse 22 BF RDA размеры

Придбати Vandy Vape Pulse 22 BF RDA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Первая дрипка так что сравнить особо не с чем. Но, если сравнивать с баком, то вкус жижи стал по ярче, даже то что не нравилось на баке, здесь зашло на ура. Очень много пара. Не большая, зачётно смотрится. Есть и недостатки ботарею жрёт, часто надо заправлять жижку. В общем и целом покупкой доволен. Годный девайс. Однозначно рекомендую к покупке.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )