Vandy Vape GOVAD RDA

Дрип-атомайзер Vandy Vape GOVAD RDA з бічним спрямованим та нижнім регульованим обдуванням спіралі, зручними стійками та місцями для укладання вати, діаметром 24 мм.

Колір
490 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Vandy Vape GOVAD RDA

Vandy Vape GOVAD RDA - дріп атомайзер, має зручну продуману конструкцію . Основні переваги цієї дріпки: одна з найзручніших і дуже проста установка спіралі та вати, глибока ванна для рідини, і всеспрямоване регульоване обдування.

Нещодавно створена компанія Vady Vape вже встигла завоювати хорошу репутацію на ринку. Не дивно, тому що відомий дизайнер компанії GeekVape – Mr. Stefen Zhang, який є творцем таких пристроїв як Griffin, Ammit, Tsunami та ін., тепер генеральний директор та головний креативний дизайнер компанії Vandy Vape. Корпус GOVAD RDA виконаний з нержавіючої сталі, пристрій представлений у сталевому та чорному кольорі.

Гасло компанії: "Прагнути створювати вейп пристрою з чудовими характеристиками, смаком та якістю, зберігаючи при цьому доступність".

Vandy Vape Govad RDA

Vandy Vape GOVAD RDA - це перший пристрій компанії, який дозволяє робити не лише велику кількість пари, а й отримати хорошу смакопередачу. Діаметр становить 24 мм, висота без дріпів типу 26.3 мм, об'єм ванни для рідини 1.3 мл.

У комплекті йде три делринові дріп типу, різного діаметру: 14 мм, 16 мм, 17.5 мм і перехідник під 510-й дріп тип. Мунштуки добре тримаються за рахунок гумки ущільнювача встановленої всередині верхньої кришки. Таке рішення досить практичне, тому що не дасть закусити якийсь орінг при встановленні.

Дрипка має нижнє і бічне, незалежне, регульоване обдування. Корпус складається з верхньої кришки з чотирма отворами під бічну подачу повітря і нижньої спідниці з отворами для подачі повітря знизу, яка теж повністю знімна і відкриває повний доступ для встановлення спіралі та укладання вати.

Vandy Vape Govad RDA со снятой верхней крышкой

База має дуже зручні стійки. При відкручуванні гвинтів верхня частина піднімається на пружинці . Широкий майданчик самого затиску дозволяє встановити спіраль практично будь-якої складності і більш універсальна до ширини (кількості витків).

Vandy Vape Govad RDA удобные стойки для установки спирали с пружинкой

Направленный боквой и нижний обдув спирали GOVAD RDA

Обдув спіралі у Vandy Vape GOVAD RDA можна відрегулювати незалежно, поєднуючи отвори в корпусі. У стійках є по два наскрізні отвори знизу для бокового обдування спіралі. Можна повністю відкрити нижній і бічний обдув, відкрити тільки нижній або тільки бічний, або трохи прикрити якісь отвори. Таким чином підібрати затяжку, передачу смаку та кількість пари під встановлену намотування та власні переваги.

Vandy Vape Govad RDA регулируемый нижний и боковой обдув спирали

Vandy Vape GOVAD RDA открытый только верхний боковой обдув

У комплекті є пакет із запасними частинами: додаткові гуми ущільнювачів, гвинти в стійки і кріплення мінусової стійки. Продукція оригінальна, на упаковці є перевірочний QR код, а також серійний номер який нанесений і на дріп атомайзері.

Придбати Vandy Vape GOVAD RDA Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Комплектація
Vandy Vape GOVAD RDA
1 шт
Запасні гуми ущільнювачі
5 штук
Запасні гвинти у стійки
2 шт
Запасний гвинт у мінусову стійку

1 шт

Хрестова викрутка
2 шт
Перехідник на 510-й дріп тип

1 шт

Дріп тип шириною 14 мм
1 шт
Дріп тип шириною 16 мм

1 шт

Дрип тип шириною 17,5 мм
1 шт

Комплектация Vandy Vape GOVAD RDA

Технічні характеристики
Висота дріп-атомайзера (без мундштука) 26.3 мм
Діаметр дріп-атомайзера 24 мм
Матеріал
SS
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
47 г

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Когда появится в наличии?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте. Поставка данного товара не ожидается. Рекомендуем рассмотреть https://smol.net.ua/kleromayzery/681-geekvape-loop-v15-rda.html