Кліромайзер Kanger TopTank Evod

Кліромайзер Kanger TopTank Evod із модернізованою конструкцією та зручною верхньою заправкою бака об'ємом 1.7 мл. Представлений у чорному та сталевому кольорах.
Колір
168 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Kanger TopTank Evod

Kanger TopTank Evod - кліромайзер з eGo з'єднанням у металевому корпусі зі змінною скляною колбою. Компанія Kanger представила бачок зі зручним верхнім заправленням, що є головною його перевагою. У комплекті йде випарник Kanger VOCC-T із вертикальною спіраллю. Кліромайзер представлений у двох кольорах - чорний та сталевий. Діаметр кліромайзера становить 14 мм, він чудово січеться з акумуляторами такого формату: EVOD, Ego, UGO-T та ін. Клиромайзер TopTank Mini стального цвета

У нижній частині кліромайзера Kanger TopTank Evod розташовані три невеликі отвори для забору повітря. Затяжка досить туга наближена до звичайної "цигаркової". Верхня кришка відкручується та має насічки для зручного використання. Усередині кліромайзера два поздовжні отвори для заправки, а завдяки двом ущільнювальним гумкам виключені протікання рідини.

Верхняя заправка клиромайзера TopTank Evod

 

Великий плюс - дуже зручне та просте обслуговування, т.к. корпус повністю розуміється. Скляна колба змінна, за фізичних пошкоджень її можна замінити. Мундштук знімний, акриловий і має невеликий виступ знизу, що забезпечує надійну фіксацію на кліромайзері. З'єднання стандартне 510-е за бажанням мундштук можна замінити будь-який інший.

Клиромайзер TopTank Evod по частям

Kanger TopTank Evod сумісний із випарниками серії VOCC-T, також підходять випарники Kanger EVOD II Dual Coil із двома горизонтальними спіралями.

Комплектація
Кліромайзер Kanger TopTank Evod
1 шт
Випарник Kanger VCOO-T (1,5 Ом) встановлений у кліромайзер
1 шт
Інструкція 1 шт
Упаковка
1 шт

Комплектация TopTank Evod

Технічні характеристики
Висота
58 мм
Діаметр
14 мм
Об`єм
1.7 мл
Тип з'єднання з акумулятором
510
Вага
28 г

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Приобрел вчера этот клиромайзер. Ребята как всегда работают очень оперативно. Такой скорости не наблюдал ни разу, ни в одном другом интернет-магазине. По поводу клиромайзера: вид очень качественный, затяжка легче, чем в моем первом приобретении Aspire CE5. Заказал сразу запасной испаритель дуал 1,2Ом. Пробовал парить на родном испарителе 1,5Ом и испытал 1,2Ом. 1,5 дает меньше пара, 1,2 - больше, соответственно расход жидкости и заряда батареи увеличивается. Аккумулятор использую от первого приобретения UGO-T. "Выстреливаение" жидкости в рот отсутствует. Покупкой доволен. Рекомендую!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )