Кліромайзер Aspire CE5-S BVC

Aspire CE5-S BVC – розбірний захищений кліромайзер. Нижнє розташування випарника. Місткість 1.8 мл. Опір 1.8 Ом.
Колір
  • Чорний
  • Сталевий
128 грн
В наявності
Відправимо сьогодні, замовивши до 17:00

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Кліромайзер Aspire CE5-S BVC

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Цей кліромайзер зібрав у собі всі основні якості, від яких Ви будете задоволені протягом усього використання цього продукту.

 

Дана модель — оновлений варіант всім продукту Aspire CE5 BVC, що давно полюбився, і враховуючи всі відгуки про даний продукт, була створена дивовижна модель кліромайзера. Основним завданням компанії було додати більш високу надійність та захист від випадкових ударів або падінь, але що б при цьому залишалося все те, за що люблять цю модель, а саме: елегантну форму, зручність у використанні та обслуговуванні, досить місткий об'єм бака та порівняно легка вага. Згодом у них виходить зробити саме те, що він на них чекали! Вони вирішили використали попередню назву, з додаванням приставки «S». Aspire CE5-S BVC – кліромайзер, в якому всі частини, найбільш схильні до пошкодження при ударі або падінні, посилені алюмінієвим корпусом. У захисному кожусі, є 2 оглядові вікна, через які видно кількість рідини в баку, що залишилася.

 

Клиромайзер Aspire BDC CE5-S в разобранном виде

Невеликі зміни в дизайні кліромайзера ніяк не погіршили його поєднання з акумулятором, а навпаки вони стали ще сильніше гармонувати через поєднання матеріалу і колірної гами. Враховуючи те, що даний кліромайзер має однакову ширину з акумуляторами номіналом 650 і 1000 mAh, може здатися, що вся електронна сигарета складається з цільного корпусу, прикрашена посередині ромбічними візерунками.

 

У кліромайзері Aspire CE5-S BVC, як і в його попередника, можуть використовуватися як двоспіральні випарники, так і вертикальною спіраллю, які, як відомо, прості в заміні та дуже добре передають аромат рідини, що використовується.

 

Двухспиральные испарители на 1,8 и 2,1 Ома

 

Заправка рідини не є жодною складністю, достатньо лише, мундштуком вниз, розкрутити основу кліромайзера, і під невеликим кутом, щоб не налити рідину в повітропровідну трубку, заповнити бак до верхнього краю трубки. Після чого закручуємо основу з випарником. Рекомендуємо: після заправки, без натискання кнопки, зробити 2-3 затяжки та не використовувати сигарету 5-10 хвилин, щоб випарник просочився рідина.


Заправка клиромайзера

У кліромайзерах, при курінні, утворюється конденсат. Виконання цієї моделі дозволяє з легкістю позбавлятися його. Для цього потрібно лише від'єднати мундштук і за допомогою серветки або вати промокнути рідину, яка буде під ним, після чого вставляємо його до упору.

Клиромайзер Aspire BDC CE5-S со снятым мундштуком

Відео огляд та інструкція Aspire CE5-S

Сумісності:

     Технічна характеристика:

  • довжина кліромайзера - 81 мм ;
  • діаметр кліромайзера - 14 мм ;
  • вага кліромайзера (сухий) - 20 г ;
  • об'єм кліромайзера – 1,8 мл;
  • опір випарника – 1,8 Ом.

Ідентифікатори товару

Завантаження

Aspire user manual (eng)

Офіційна інструкція Aspire щодо використання та обслуговування кліромайзерів основної серії: CE5, CE5-S, ET, ET-S, Vivi Nova, Vivi Nova-S, K1 та E-PEN. Містить основну інформацію, яку має знати кожен власник такого кліромайзера. Англійською мовою.

Завантаження (425.16k)

Відгуки

Rated 4.88 on the scale 1 - 5 based on 48 customer reviews
Перевірена покупка

Сколько уже лет этому бачку, а он до сих пор неплохо работает.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Клиромайзер классный,устраивает и кол-во дыма,и передача вкуса!! Для сигарет старого образца,не смог найти в

магазинах: в основном такие уже не продают! Я даже рад :открыл для себя этот магазин!!!!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Взял резервный к Мило 2. Дововен? более чем!как по мне, так расход по менее.....
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Заказ получил в полном обьеме. Приятно порадовал подарок. Обратился по рекомендации друга и не жалею. Планирую заказывать и дальше. Оперативно и качественно, а что еще нужно?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Все что заказал как всегда пришло на второй день. Все в герметичной упаковке. Заказывал клиромайзер взамен треснувшего надеюсь усиленный прослужит долго. Старый упал и треснул но все равно работал исправно. Ну и как всегда подарочок мелочь но очень приятно. Ребята молодцы работают отменно!!! Спасибо до новых заказов.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо за качественное обслуживание и как всегда:) подарочек! Пользуюсь услугами Вашего магазина уже около года и во многом благодаря Вам почти год уже не курю. Парение гораздо приятнее! Клиромайзер СЕ5-S отличная замена обычной сигарете. Пользуюсь СЕ5-S с аккумулятором Muv 1600. По моему отличное сочетание цена-качество. И в дальнейшем остаюсь Вашим клиентом. Всего доброго!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Купил ранее эл.сигарету с таким клиромайзером (прозрачным).Очень понравилась.Через неделю уменьшил обычное курение в 5(!!!) раз. Захотел еще запасной клиромайзер для другого вкуса.Получил быстро. Вид в черном корпусе - стильный. Работает прекрасно. Удивляюсь плохим отзывам. Спасибо.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
Согласен Алексеем из Каменец-Подольска, при первой затяжке горечь во рту, привкуса жидкости не ощущается, короче разочарован
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
При первом использовании обязательно необходимо пропитать испаритель. Клиромайер заправить жидкостью, сделать несколько затяжек без нажатия на кнопку, подождать 10-15 мин. После чего использовать.
Перевірена покупка
Оценку к сожалению ЕДЕНИЦА по качеству. Дефект в резьбе очень туго закручивается, смачивание уплотнителя житкостью ничего не приносит. Испаритель УЖАС. Тот Еспаер что шел с сигаретой сразу после заправки курил и норм так же и тот что отдельно заказывал. Испаитель в этом климе после заправки лежал не положенные 10-15 минут а 1,5 часа, пара почти нету, хотя он из той же линейки что у меня были 1,8ом. При первой же затяжке сильная горечь и прифкус сженной салфетки. ТАк же втягвал житкость так чтобы при затяжке было слышно что она булькает чтобы быть уверенным что фильтр пропитался. Заливал житкость напрямую на спираль, тоже пара минимум и остаеться горечь. Очень ждал этот бак но оказался до ужаса розачарован!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Клиромайзеры CE5 и CE5-S с одной партии и отличаются только корпусом, испарители и конструкция у них идентичная. Свяжитесь с нами.
Перевірена покупка
Спасибо большое, всё оперативно и качественно. Теперь буду вашим клиентом.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 4 5 »