Кліромайзер Aspire CE5 BVC

Aspire CE5 BVC - розбірний кліромайзер із нижнім розташуванням змінного випарника. Місткість 1.8 мл. Опір 1.8 Ом.
Колір
99 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Кліромайзер Aspire CE5 BVC

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Кліромайзер Aspire CE5 BVC повністю розбірний, зручний як у використанні, так і в обслуговуванні. У ньому відносно елегантно поєднуються металева основа та пластмасова частина корпусу. Колір – сріблястий метал, матеріал корпусу бака – пластмас темного кольору ємністю 1,8 мл. Повністю прозорий, шкала подвійна, з поділами та цифровим показником рівнів рідини, як заправки, так використання.

 

Двойная шкала уровня жидкости

Для зручності скрутки та розкручування деталей кліромайзера на поверхні основи є ромбоподібна накатка. Корисність, якою полягає в тому, що пальці не ковзають поверхнею кліромайзера при розбиранні для обслуговування та заправки. Всі з'єднання крім мундштука різьбові, ущільнені силіконовими ущільнювачами, крім протікання.

 

Накатка

 

Знімний пластмасовий мундштук легко виймається і дозволяє позбутися конденсату пари, промокнувши краплі, що утворилися, серветкою або хусткою. Після обслуговування мундштук також легко фіксується на своєму місці клацанням при установці.

 

Мундштук

 

І спальник у даній моделі з вертикальною спіраллю, але є можливість використовувати та двоспіральні випарники. Маленьких розмірів, розташований у нижній частині кліромайзера, рівномірно розподіляє споживане навантаження на всю спіраль, а це можна вважати як «щадний режим» у порівнянні з односпіральними горизонтальними випарниками. Перебуваючи внизу бака кліромайзера, він повністю занурений у рідину, це покращує смакову передачу аромату рідини та не допускає пригоряння ґноту. Заміна випарника проводиться дуже легко, викручуючись з основи з різьблення. Випарники використовуються двох видів, BVC та BDC, опором 1.6, 1.8 Ом та 2.1 Ом.

 

Испарители 1,8 и 2,1 Ом

 

Заправка проводиться дуже легко, відкрутіть бак кліромайзера від основи, переверніть його мундштуком вниз, направте рідину вниз по стінці бака, уникаючи попадання рідини в трубку повітровода в центрі. Уважно слідкуйте за рівнем рідини під час заповнення, шкала бака при заповненні до рівня 1,8 мл передбачає максимальний рівень затоки рідини. Уникайте переливу рідини вище за край повітроводної трубки.

Заправка клиромайзера Aspire BDC CE5

 

Різьблення Aspire CE5 BVC підходить до всіх акумуляторів відомих виробників як Joyetech, Kanger, Anyvape, Innokin, та ін.

 

Відео огляд та інструкція Aspire CE5

Сумісності:

     Технічна характеристика:

  • довжина кліромайзера - 81 мм ;
  • діаметр кліромайзера - 14 мм ;
  • вага кліромайзера (сухий) - 16 г ;
  • об'єм кліромайзера – 1,8 мл;
  • опір випарника – 1,8 Ом.

Ідентифікатори товару

Завантаження

Aspire user manual (eng)

Офіційна інструкція Aspire щодо використання та обслуговування кліромайзерів основної серії: CE5, CE5-S, ET, ET-S, Vivi Nova, Vivi Nova-S, K1 та E-PEN. Містить основну інформацію, яку має знати кожен власник такого кліромайзера. Англійською мовою.

Завантаження (425.16k)

Відгуки

Rated 4.85 on the scale 1 - 5 based on 72 customer reviews
Перевірена покупка

Шикарный клир своего времени.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Спасибо за подарок всё очень хорошо советую делать заказы
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказываю здесь уже в четвертый раз.Все на высшем уровне.Четкость, быстрота, отношение к клиенту. Товар достойного качества. Как всегда-подарок. Рекомендую всем.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Жалоб нет! Советую! Спасибо за подарок)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
Покупал папе для замены аналогичного купленного в ноябре 2016. Старый уже, к сожалению начал разваливаться и пришлось купить на замену. Товар своих денег стоит. Как всегда работа магазина на высоте (заказал, оплатил и в этот же день отправили). Спасибо за подарок. Что попросил то и положили.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
И еще одно - он очень красиво выглядит
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Вполне отличный клиромайзер. Устраивает во всем. Разве, что, резьба не внушает доверия, но пока все в норме. Боковые отверстия, как пишут некоторые - прикрывать не стоит, спираль должна равномерно продуваться.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
Спасибо. Товар доставили оперативно. Обслуживание отличное. Рекомендую.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Понравилось, что не перезванивают и сразу отправляют. Ненавижу, когда перезванивают. Получила посылочку на следующий день, очень оперативно. Обслуживание хорошее. Обычно все оставляют плохие отзывы, а я хочу сказать спасибо. Потому что заказывала электронную сигарету в другом интернет-магазине и мне пришла неисправная. Пришлось искать клиромайзер. Все работает отлично. И жидкости тоже понравились. Недорого и одна пришла в подарок. Думаю, что и дальше буду все заказывать здесь.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сломал в кармане. Заказал и прислали на следующий день. Нормально работает. Так сказать без претензий
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »