Картридж для Joyetech TEROS

Змінний картридж для Joyetech TEROS із вбудованим випарником. Об'єм бака для рідини становить 2 мл.
100 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech TEROS Cartridge

Змінний картридж із вбудованим випарником для pod-системи TEROS від компанії Joyetech. Картридж є цільною конструкцією з випарником мундштуком і ємністю для рідини. Об'єм картриджа Joyetech TEROS становить 2 мл.

Корпус виконаний із затемненого пластику, повністю прозорий, добре видно рівень заправленої рідини. Заправка дуже зручна, збоку розташований отвір із силіконовою заглушкою, яка добре тримається на корпусі (для заправки її необхідно лише зрушити в бік). При заправці не заливайте рідину під верх, при меншій кількості рідини пристрій буде краще працювати.

Для кращого просочування волокна, що вбирає, після заправки рідини, необхідно зробити кілька затяжок не встановлюючи картридж в пристрій і відкласти на пару хвилин.

У нижній частині картриджа Joytech TEROS розташована контактна група для випарника та отвір для датчика тиску повітря. Оскільки Joyetech TEROS самостійно активується під час затягування (не потрібно натискати кнопку для подачі напруги).

Картридж для Joyetech TEROS

Картриджі TEROS йдуть в індивідуальному впакуванні по 5 шт. Ви можете придбати як один, так і цілу упаковку картриджів. Ціна вказана за 1 картридж.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.89 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

А є може на teross one?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Качественный товар, советую брать

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

С момента заказа до получения на почте прошло меньше суток. Жидкость в подарок, вкус понравился. Более чем довольна, спасибо!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )