Wismec Elabo Triple Coil WS01

Змінні випаровувачі Wismec Elabo Triple Coil WS01 для атомайзерів Wismec Elabo Tank, Wismec Reux Mini, Wismec Amor Plus та Wismec Amor Mini. Опором 0,2 Ом.

Опір
82 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випаровувач Wiscmec Elabo Triple Coil WS01

Компанія Wismec пропонує Вашій увазі випаровувачі Elabo Triple Coil WS01, що не обслуговуються, опором 0,2Ом. Сумісні з кліромайзерами Wismec Elabo Tank, Reux Mini, Amor Plus та Amor Mini. У випаровувач встановлена 1 вертикальна спіраль із трьох паралельно намотаних дротів, наповнювач із 100% органічної бавовни. Це дозволяє випаровувачу чудово передавати смак рідини.

Испарители Wismec Elabo Triple Coil 0,2 Ом

Різьбове з'єднання дозволяє щільно встановити випаровувач атомазер, а його низький опір забезпечить велику кількість пари. Рекомендована вихідна потужність від акумулятора 40-80W.

Испарители Wismec Triple Coil, сопротивлением 0,2 Ом

Випаровувачі герметично запаяні в блістерну упаковку по 5шт. Ви можете купити як один випаровувач, так і всю упаковку. Ціна вказана на 1шт.

Купити випаровувач Wismec Elabo Triple Coil WS01 можна як післяплатою, так і по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Перевірена покупка
Отправили в тот же день + положили жижу в подарок, за что огромное спасибо! Ну а сам испаритель такой себе, буду покупать другой бак
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )