Joyetech eGo ONE Pro CL/CL

Змінні випаровувачі Joyetech eGo ONE CL з вертикальною спіраллю з канталового дроту, опором 0.5, 0.6 та 1 Ом підходять для всієї серії кліромайзерів eGo ONE, eGo ONE Mega та TFTA.

Опір
Випарник
65 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випаровувач Joyetech eGo ONE Pro CL/CL

Випаровувачі Joyetech eGo ONE CL / Pro CL підходять для всієї серії кліромайзерів Joyetech eGo ONE, eGo ONE Mega і Joyetech TFTA. У випаровувачах встановлено вертикальну спіраль з канталового дроту для використання в режимі регулювання потужності (варіватт). Випаровувачі представлені двох опорів у серії CL: eGo ONE CL (0.5 Ом) з великим отвором для повітря та легкою "кальянною" затяжкою (lung inhale); eGo ONE CL (1 Ом) з отвором для повітря діаметром 1.8 мм для затягування відразу в рот (mouth inhale) та отримання відчуттів як при використанні звичайної сигарети. А так само нова серія випаровувачів Joyetech Pro CL опором 0.6 Ом у яких трохи змінилася зовнішня форма (з'явилися невеликі грані), отвір всередині діаметром близько 2 мм.

Діаметр отворів у випарниках Joyetech eGo ONE CL 0.5 Ом/1 Ом

Випаровувачі йдуть у фірмовому впакуванні по 5 шт. На кожній упаковці є скретч-код та серійний номер для перевірки оригінальності випаровувачів на офіційному сайті Joyetech. Можна придбати як один випаровувач, так і цілу упаковку. Ціна вказана на 1 шт.

Придбати випаровувач Joyetech eGo ONE Pro CL/Cl Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Характеристики

Серія випарника
eGo One

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
он подойдет к eGo AIO?
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Нет, не подойдет.
Когда будут??
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Ориентировочно через две недели, но не факт.