Joyetech eGo ONE CL Ni

Змінні випарники Joyetech eGo ONE CL Ni з нікелевою спіраллю опором 0.2 та 0.25 Ом для Joyetech eGo ONE CT(VT), eVic-VT, eVic-VTC Mini. Призначені лише для використання у режимі термоконтролю.

Опір
89 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Випарник Joyetech eGo ONE CL Ni

У Joyetech eGo ONE CL Ni встановлена спіраль з нікелю і волокно з 100% органічної бавовни. Для зручної відмінності з іншими моделями випарників серії eGo ONE CL, кільця ущільнювача синього кольору.

Діаметр отворів у випарниках Joyetech eGo ONE CL Ni 0.2 Ом / 0.25 Ом

Випарники представлені двох опорів 0.2 Ом та 0.25 Ом. Joyetech eGo ONE CL Ni (0.2 Ом) з вертикально розташованою спіраллю та повітроводним отвором великого діаметру забезпечує легку затяжку з великою кількістю пари, хорошу передачу смаку та відчуття міцності рідини. Joyetech eGo ONE CL Ni (0.25 Ом) з отвором для повітря 1.8 мм для тугої затяжки та отримання відчуттів, як при використанні звичайної сигарети.

Випарники підходять до електронних сигарет з температурним контролем, таким як Joyetech eGo ONE CT(VT), eVic-VT, eVic-VTC Mini з кліромайзерами eGo ONE та eGO ONE Mega.

Випарники Joyetech eGo ONE CL Ni в оригінальній упаковці

Завдяки перевірочному скретч коду та серійному номеру на кожній упаковці можна перевірити автентичність продукції.

Застереження:

При сабомному ширянні (опір випарника менше 1 Ом), вкрай не рекомендуємо використовувати рідину з кількістю нікотину більш ніж 6 мг/мл. В іншому випадку можливий сильний удар по горлу через велику кількість пари.

Технічні характеристики
Висота
18 мм
Діаметр
10 мм
Вага 3 гр
Опір 0,2 та 0,25 Ом
Придільна потужність
60 Вт
Рекомендований температурний діапазон
260-290 °C (500-550 °F)
100% органічна бавовна є
Латунний конектор
є
Увага! Використовувати лише у режимі температурний контроль.

Характеристики

Серія випарника
eGo One

Спеціальні посилання

Відгуки