Випаровувач Kanger SSOCC

Змінні випаровувачі SSOCC опором 0.5, 1.2 і 1.5 Ом, новішої версії для всіх типів кліромайзерів Kanger Subtank, Toptank і Kanger Nebox, а також Protank 4 і Protank 5.

Опір
101 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випаровувач Kanger SSOCC

Удосконалені випаровувачі Kanger SSOCC підходять до Subtank, Toptank та Nebox. Також хочеться внести ясність з якого матеріалу все-таки виготовлені ці випаровувачі. Позначення SSOCC (Stainless Steel Organic Coton Coil), де Stainless Steel (нержавіюча сталь) - це тільки матеріал корпусу випарника, Organic Coton (органічний коттон) - матеріал волокна, що вбирає. Посилаючись на офіційне джерело, компанія KangerTech на своєму форумі написала, що спіраль даної моделі випаровувачів (з червоною гумкою ущільнювача) виготовлена з ніхрому.

Рекомендована вихідна потужність акумулятора для випаровувачів 0.5 Ом 15W~60W. А робоча потужність випаровувачів 1.2 та 1.5 Ом 10W~26W.

Спенный испаритель Kanger SSOCC сопротивление 0.5 Ом

Випаровувачі йдуть в упаковці 5 шт. Ви можете придбати як ціле пакування, так і один випаровувач. Ціна вказана на 1 шт.

Испарители Kanger SSOCC с кобкой

На упаковці є унікальний код (ID), за допомогою якого можна перевірити продукт на автентичність на офіційному сайті KangerTech або використовуючи QR-код.

Испарители Kanger SSOCC скретч код

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 4.74 on the scale 1 - 5 based on 30 customer reviews

на subox mini подойдёт даный испаритель ??

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Купила два. Один нерабочий (

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Самый лучший испаритель на Kangertech. Очень доволен обслуживанием и товаром.Так же очень приятно за подарок. Покупаю уже не первый раз,всем рекомендую!)

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Здравствуйте, подскажите этот испаритель влезет в кангер subtank nano?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Да, вся серия испарителей SSOCC подходит.

Перевірена покупка

Покупал недавно эти испарители у парней. Что сразу порадовало, так это что они продают оригинал, а не копию как в остальных магазинах. Копию можно отличить по розовой резинке внизу, а не красной. Пропускная способность у подделки пара хуже и хватает на неделю максимум при активном курении. В общем полностью доволен, единственные кто не подвёл в этом плане. На счету это около 15-й интернет-магазин. И заказ я оформил вечером, думал отправку сделают на следующий день, но ТТН не пришла буквально через 20 минут. Всё отлично, спасибо. В подарок приложили еще житкость.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Спасибо большое! Очень хорошо продумано. Испарители супер.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Приобрел данный испаритель для Kanger SUBOX Mini-C. Испаритель,который был в нем при продаже,отработал 3 недели на высшем уровне. После замены,начались глобальные проблемы.......Он течет со всех щелей,пользоваться модом стало невыносимо.. Вставил назад родной испаритель-течь прекратилась.Т.е. 100% причина течи в этом испарителе. 84 грн.-коту под хвост. Заказал снова здесь же испаритель Kanger Clapton Coil. Проблем с ним никаких, течи нет.


P.S. Проблему течи решил следующим образом: на резьбу испарителя подмотал тонкую ленту фума. Течь прекратилась. Может кому-то пригодится.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Непоганий випарник. Правда, нова версія туго вкручується в Toptank. Проте не протікає і вистачає на довго. Магазин, як завжди, на високому рівні. Відправка у той же день через кілька годин. Чітка інформація, товар відповідає опису. Рекомендую! 5+
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Превосходная оперативность, заказал в 13:40, номер ЕН прислали в 15:00, посылку забрал на следующий день. Испарителями доволен, за подарок спасибо. Отличный магазин.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
Хороший испаритель отличная вкусопередача, много пара (0,5Ом). Отличная вкусопередача, мало пара (1,2Ом) тяжелая затяжка (тяжелей чем сигаретная) но это на любителя. Продавцам большое спасибо за оперативность и подарок!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 3 »