Випаровувач Kanger SSOCC Ni 200

Випаровувачі Kanger SSOCC Ni 200 оновленої версії та опором 0.15 Ом для всієї серії кліромайзерів Subtank, Toptank та Kanger Nebox для використання лише в режимі термоконтролю.
Опір
107 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випаровувач Kanger SSOCC Ni 200

Нова версія випаровувачів Kanger SSOCC Ni 200 підходить до кліромайзерів Toptank та Subtank, а також до Kanger Nebox. Дана модель у новому компактному круглому корпусі з нержавіючої сталі з вертикальною спіраллю з нікелевого дроту марки Ni 200. Вбираючий матеріал з японської органічної бавовни, що добре зарекомендувала себе серед вейперів.

Увага! Призначений для використання лише у режимі температурного контролю. Не використовувати інші режими.

Рекомендована вихідна потужність цього випаровувача 15~50 W.

Сменный испаритель Kanger SSOCC Ni200

Низький опір випаровувача, а також використання в режимі термоконтролю дозволить зробити процес паріння максимально комфортним з великою кількістю пари і яскравішим смаком.

Випаровувачі запаковані у фірмовому коробку по 5 шт. Ви можете придбати як цілу упаковку, так і необхідну кількість окремо. Ціна вказана на 1 шт.

Испарители Kanger OCC Ni 200 с коробкой

Перевірити автентичність продукції можна на офіційному сайті KangerTech, використовуючи ID (унікальний номер) або QR-код на упаковці.

Kanger SSOCC Ni 200 упаковочная коробка

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка

Не перший раз замовляю на цьому сайті, все на вищому рівні. Сам випаровувач зарекомендував себе з кращої сторони, єдине хтів дізнатись який діапазон температур для нього ?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 4 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Необходимая температура подбирается под затяжку индивидуально, начиная с 200 градусов цельсия, если недостаточно увеличивайте.

А так же обязательное условие правильный режим работы (температурный контроль на никелевой проволоке TC-Ni)

Перевірена покупка

Отличная передача вкуса, перешел на сигарету с термоконтролем, теперь не нарадуюсь)) Единственный минус - термоконтроль требователен к батарейке, приходится таскать запасную на всякий случай)

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Товар получен на следующий день, полностью доволен. Приятно удивил подарок в виде жидкости "Виноград". Все последующие покупки буду производить здесь! Отличный магазин!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Вже другий рік переконуюсь у порядності та оперативності команди даного магазину, дякую Вам за це та за бонус"смородина". Брав испаритель NI200, вже замінив і парю із задоволенням, ще раз дякую і жму руку.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )