Joyetech eGo ONE CLR-Ti

Випаровувач CLR-Ti, що обслуговується, для Joyetech eGo ONE CT(VT), eVic-VT, eVic-VTC Mini з попередньо встановленою спіраллю на титановому дроті на 0.5 Ом для використання в режимі термоконтролю і можливістю заміни намотування.

107 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Випаровувач Joyetech eGo CLR-Ti

Випаровувач Joyetech eGo ONE серії CLR універсальний та підходить для всієї лінійки електронних сигарет Joyetech eGo ONE, eVic-VT, eVic-VTC Mini. На відміну від звичайних випаровувачів eGo ONE CL приставка "R" (Reusable, Rewickable та Rebuildable) означає багаторазовий, який обслуговується. Конструкція повністю розбірна, але обслуговування потребує певних умінь та навичок при встановленні та намотуванні спіралі. Умілий вейпер з легкістю впорається із цим завданням.

Важливою перевагою моделі випаровувачів CLR - це кільце регулювання, завдяки якому можна залежно від власного стилю паріння, сили затягування підібрати необхідну подачу рідини до випарної камери.

Випарник Joyetech CLR-Ti, що обслуговується, частинами

В eGo ONE CLR спочатку встановлений титанова дріт опором 0.5 Ом для використання в режимі термоконтролю, а в якості волокна що вбирає — органічний коттон, який дуже добре передає смак рідини. Ви можете замінити намотування, використовуючи інший дріт і гніт на свій смак. Установка спіралі має бути проведена таким чином:

Випарник Joyetech CLR-Ti, що обслуговується, установка спіралі

Випаровувачі поставляються у фірмовому впакуванні по 5 шт. Можете придбати ту кількість, яку Вам необхідно. Ціна вказана за один випаровувач Joyetech eGo ONE CLR-Ti.

Випарник Joyetech CLR-Ti, що обслуговується, в оригінальній упаковці

На коробці є скрейч-код і серійний номер, за допомогою яких можна перевірити автентичність продукції на офіційному сайті Joyetech.

Технічні характеристики
Комплектація (складові)
Висота
18,2 мм Верхня кришка
1 шт
Діаметр 10,1 мм Спіраль і волокно, що вбирає
1 шт
Вага
4 г Кільце регулювання подачі рідини
1 шт
Регульовані отвори подачі рідини
Є Корпус випаровувача
1 шт
Латунний плюсовий контакт
Є Ізолятор
1 шт
Опір спіралі 0,5 Ом Плюсовий контакт
1 шт

Характеристики

Серія випарника
eGo One

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Перевірена покупка
Спасибо за скорость и качество товара! Плюс спасибо за подарок!Пользуюсь Вашими услугами не первый раз и за такой сервис не последний!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал, на следующий день уже у меня был, спасибо за скорость. Удивил приятный подарочек (10 мл. Жижки). Испаритель отлично работает.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Если бы все было так, как вы сказали, я бы не писал ничего:) Ну да ладно, чутка стенками поигрался, подравнял....вроде норм, но вы бы проверяли их на наличие подобных дефектов, ибо сами по себе испарители не совсем ровно изготовлены....
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Сегодня привезли данный испаритель, быстро. За это спасибо. Но есть маленький ньюанс... При сборке обнаружил, что верхняя крышка, закручивается не совсем ровно и сидит далеко не плотно, к тому же болтается. В итоге если испаритель после сборки вкрутить в сам атомайзер, то выкрутить эту самую крышку далеко не так просто, чуть ли не пасатижами (благо до этого дело не дошло).
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
В собранном состоянии верхнюю крышку испарителя необходимо по резьбе докрутить до конца (никакого люфта быть не должно).