MySmok ISMOD II Plus

MySmok ISMOD 2 Plus система нагрівання тютюну складається із зарядної станцією на 2600 мАг та двох тримачів тютюнових стиків ємністю по 160 мАг. Дозволяє використовувати пристрій практично неприривно або одночасно двом.

Колір
1 750 грн
1 313 грн Збережіть 25%
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Система нагрівання тютюну ISMOD II Plus


Смотреть видео

Дивитись відео огляд


MySmok ISMOD 2 Плюс, аналог IQOS система нагрівання тютюну відмінна заміна традиційного куреня. Немає диму, продуктів горіння та неприємного запаху. Пристрій складається із зарядної станції та двох тримачів для спеціальних тютюнових стиків. Місткість зарядної станції становить 2600 мАг і одного власника 160 мАг.

Внешний вид ISMOD II Plus

ISMOD II Plus є досить компактним, корпус не має гострих кутів і зручно лежить в руці. Покриття приємне на дотик, матове. Вага становить лише 105 г. Розміри набору 101х55х21 мм. На корпусі розташований ідикатор заряду зарядної станції (три зелені Led лампочки), кнопка вмикання/вимкнення, два індикатори зарядки тримачів тютюнових стиків з боків. А також у нижній частині micro USB роз'єм для зарядки станції. Для власників тютюнових стиків передбачені спеціальні місця з лівого боку, зручно встановлюються завдяки магнітам.

MySmok ISMOD II Plus в руке

Тримач для встановлення тютюнових стиків знімає з акумулятора з нагрівальним блоком і ковпачка. З елементів керування кнопка увімкнення зі світловою індикацією. При включенні та готовності до використання пристрій сповіщає відповідною вібрацією та світловою індикацією. Після встановлення тютюнового стику час нагрівання становить 15 секунд. Блимання підсвічування на тримачі сповіщає про нагрівання пристрою.

Одна із найпопулярніших брендів тютюнових стиків HEETS. На даний момент є 6 смаків: Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Bronze, Green Zing (як чисті тютюнові так і з добавками). Придбати тютюнові стіки можна у більшості роздрібних мереж.

Нагревательный элемент и колпачок ISMOD II Plus

Для чищення ISMOD в комплект входить спеціальна щітка у компактному футлярі та набір ватних паличок. Для очищення необхідно зняти ковпачок і витягнути тютюновий стик. Сам ковпачок можна промити під проточною водою.

MySmok ISMOD II Plus це аналог IQOS (вже відомого бренду) основною перевагою це два тримачі для тютюнових стиків що дозволяє використовувати пристрій одночасно двом або часто курцям можливість використання практично перерви, поки інший власник (rod) заряджається.

Огляд та розпакування IQOS 3:

Комплектація
Тримач MySmok II Plus 2 шт
Зарядна станція MySmok II Plus 1 шт
Кабель USB на micro USB для заряджання 1 шт
Ватні палички для чищення

5 штук

Пристрій для очищення 1 шт
Інструкція

1 шт


Комплектация MySmok ISMOD 2 Plus

Технічні характеристики
Розміри 101 мм * 55 мм * 21 мм
Вага 105
Ємність зарядної станції
2600 мАг
Ємність утримувача 160 мАг
Час куріння одного зарядженого власника 260 секунд
Порт для заряджання micro USB
Сила струму для заряджання не більше 2А

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Аналог IQOS, система нагревания табака. Устройство с двумя держателями табачных стиков и зарядной станцией на 2600 мАч. ISMOD II Plus отличная альтернатива обычному курению без продуктов горения, дыма и неприятного запаха.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 6 )