Kamry KeCig 2.0 Plus

KeCiq 2.0 Plus аналог IQOS, компактна та зручна система нагрівання тютюну із зарядкою через micro USB роз'єм та ємністю акумулятора 650 мАг.

Колір
740 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Система нагрівання тютюну Kamry KeCiq 2.0 Plus


Смотреть видео

Дивитись відео огляд


Kamry KeCiq 2.0 Plus - система нагрівання тютюну, альтернатива вже відомому бренду IQOS. Пристрій складається з акумулятора, змінного нагрівального блоку з керамічним стрижнем та ковпачком. Корпус виконаний з матового пластику, приємний на дотик.

Kamry KeCiq працює на тих же тютюнових стиках, що і IQOS. Одна із найпопулярніших брендів тютюнових стиків HEETS. На даний момент є 6 смаків: Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Bronze, Green Zing (як чисті тютюнові так і з добавками). Придбати тютюнові стіки можна у більшості роздрібних мереж.

На корпусі KeCiq розташована кнопка зі світловою індикацією. Для увімкнення пристрою необхідно швидко натиснути 5 разів, після чого активується підсвічування і таким же натисканням вимкнути. Для переведення тримача в режим нагрівання необхідно після ввімкнення натиснути 3 рази на кнопку. Після цього відразу ж почне нагріватися керамічний наконечник для тютюнового стику. Процес нагрівання супроводжуватиметься плавним блиманням підсвічування. Як тільки пристрій буде готовий до використання підсвічування горітиме постійно. Температура нагрівання тютюнового стику становить 350 °C.

Після використання пристрій необхідно почистити, у комплекті є спеціальні ватяні палички. Але очищення потрібно проводити акуратно, щоб не пошкодити нагрівальний елемент.

Kamry KeCig 2.0 Plus все цвета

Для заряджання на корпусі розташований micro USB роз'єм. Місткість акумулятора становить 650 мАг. Орієнтовний час заряджання 2-2.5 години. У комплекті є кабель USB на micro USB, зарядку можна робити від мережі через адаптер і Power Bank з вихідною силою струму не більше 1А.

Перевагою Kamry KeCiq 2.0 Plus це повністю розбірна конструкція, що полегшує обслуговування. А також змінний нагрівальний елемент (heater), який кріпиться на різьбленні і його можна буде замінити при виході з ладу. У комплекті є запасне кільце для кріплення ковпачка.

Kamry KeCiq 2.0 Plus по частям

Огляд та розпакування Kamry KeCig 2.0 Plus:

Комплектація
Утримувач Kamry KeCiq 2.0 Plus 1 шт
Кабель USB на micro USB для заряджання 1 шт
Набір паличок для чищення 1 шт
Запасне кільце ущільнювача для кріплення ковпачка

1 шт

Інструкція 1 шт


Комплектация Kamry KeCiq 2.0 Plus

Технічні характеристики
Розміри Kamry KeCiq 2.0 Plus 112.2 мм * ∅14 мм
Вага 35 г

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Компактный аналог IQOS Kamry KeCig 2.0 Plus имеет ёмкость аккумулятор 650 мАч, зарядка через micro USB разъём и сменный нагревательный элемент.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )