IQOS 2.4 Plus

Найпопулярніша Айкос 2.4 Плюс система нагрівання тютюну в комплекті із зарядною станцією. При повному заряді розрахована на використання 20 тютюнових стиків. IQOS дозволяє відчути справжній смак тютюну без диму, попелу та неприємного запаху.
Колір
999 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Система нагрівання тютюну IQOS 2.4 Plus

IQOS це альтернатива традиційному курінню. IQOS (Айкос) 2.4 Plus одна із найпопулярніших моделей. Абревіатура IQOS з анг. I Quit Ordinary Smoking – я кидаю звичайне куріння. Plus це нова версія пристрою з підтримкою Bluetooth та оновленою комплектацією. Пристрій працює на спеціальних тютюнових стиках. При використанні IQOS немає продуктів горіння, диму та попелу. IQOS це система нагрівання тютюну, при якому тютюн нагрівається до 350 °C, в результаті чого утворюється аерозоль з відповідним вмістом нікотину та справжнім смаком тютюну. Відчуття такі ж як і за традиційного куріння.

Набір складається з тримача тютюнових стиків, зарядної станції, оновленого пристрою для чищення як IQOS 3, адаптера та кабелю для зарядки. Покриття зарядної станції та тримача матове та приємне на дотик. На боці зарядної станції розташована індикація заряду, кнопка відкриття верхньої кришки, кнопка Bluetooth та увімкнення/вимкнення. Знизу розташований micro USB гніздо для зовнішньої зарядки.

Для індивідуальної стилізації пристрою до IQOS (Айкос) 2.4 Plus можна окремо придбати ковпачок на верхню частину тримача різних кольорів, чохли, кейси та інші аксесуари.

Сиcтема нагревания табака IQOS 2.4 Plus, белого цвета

На тримачі розташована кнопка увімкнення/вимкнення зі світловою індикацією. При увімкненні та готовності до використання пристрій сповіщає відповідною вібрацією. Усередині знаходиться керамічний нагрівальний елемент, на який встановлюється спеціальний тютюновий стик. Одна із найпопулярніших брендів тютюнових стиків HEETS. На даний момент є 6 смаків: Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Bronze, Green Zing (як чисті тютюнові так і з добавками). Придбати тютюнові стіки можна у більшості роздрібних мереж.

Айкос 2.4 Плюс можна синхронізувати через Bluetooth через програму IQOS Connect (поки доступно тільки для Android). У програмі можна контролювати рівень заряду акумулятора, сповіщення про готовність утримувача, функцію пошуку пристрою. При активації IQOS вібруватиме і світиться, що полегшить пошук.

Новое устройство для очисти IQOS 2.4 Plus

У комплект входить оновлений пристрій для чищення як IQOS 3 який показано на картинці вище. Після встановлення тримача на зарядну станцію, процес зарядки можна буде контролювати на індикаторі. Приблизний час заряджання тримача 4 хв 10 сек. Повністю заряджений Айкос 2.4 розрахований на 20 сеансів (використання 20 тютюнових стиків). Ємність зарядної станції становить 2900 мАг.

Комплектація
Тримач IQOS 2.4 Plus 1 шт
Зарядна станція IQOS 2.4 Plus
1 шт
Адаптер для заряджання 1 шт
Кабель USB на Micro USB 1 шт
Пристрій для очищення IQOS 2.4 Plus 1 шт
Інструкція 1 шт


IQOS 2.4 Plus c оригинальной упаковкой

Технічні характеристики
Розміри утримувача 93.6 мм * ∅15.04 мм
Розміри зарядного пристрою 51,2 мм*112,5 мм*21,86 мм
Вага власника
20 г
Вага зарядного пристрою 100 г
Ємність акумулятору 2900 мАг
Термін служби до 7300 сеансів
Зв'язок Bluetooth
Кількість сеансів при повному заряді 20 сеансів
Час зарядки тримача ~ 4 хв 10 сек
Час заряджання зарядного пристрою на 20 сеансів ~ 120 хв

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

А пачка стиков идет в комплекте

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 5 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, стики в комплекте не идут.

Гарантия есть?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 4 ) Ні ( 11 )
Відповідь від smol.net.ua :

Гарантия 2 месяца.

Со скольки лет можно купить Iqos 2.4?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 7 ) Ні ( 6 )
Відповідь від smol.net.ua :

18+

Одна из самых популярных систем нагревания табака IQOS 2.4 Plus с обновлённой комплектацией. Работает на табачных стиках. Позволяет ощутить настоящий вкус табака, без продуктов горения и неприятного запаха.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 8 ) Ні ( 2 )