IQOS 3

IQOS 3 система нагрівання тютюну в комплекті із зарядною станцією на 2900 мАг. При повному заряді розрахована на 20 сеансів використання. Дозволяє відчути справжній смак тютюну без диму, попелу та неприємного запаху.

Колір
2 699 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Система нагрівання тютюну IQOS 3


Смотреть видео

Дивитись відео огляд


IQOS це альтернатива традиційному курінню. Набір IQOS 3 (Айкос 3) на даний момент одна з останніх версій пристрою. IQOS 3 це система нагрівання тютюну, яка складається із зарядної станції та тримача для встановлення тютюнового стику. Порівняно з попередніми версіями має більш удосконалену конструкцію, в якій доопрацьовано ряд недоліків для ще більш комфортного використання. Нагрівання замість горіння дозволяє розкрити справжній смак тютюну. При використанні IQOS немає продуктів горіння, диму та попелу.

Корпус IQOS 3 повністю згладжений та не має гострих кутів, зручно лежить у руці. Покриття приємне на дотик. У точнішій частині зарядної станції розташований індикатор заряду батареї. Знизу USB Type-C - роз'єм для зовнішньої зарядки. Адаптер та кабель для заряджання входять до комплекту. Зарядний бокс плавно відкривається натисканням на бічну кришку для установки тримача.

Для IQOS 3 (Айкос 3) є безліч аксесуарів, такі як: ковпачок на верхню частину тримача та змінні накладки на торцеву частину зарядної станції (на вибір велика кількість кольорів), різноманітні чохли, кейси тощо. Бічна накладка зарядної станції кріпиться на магнітах, яку дуже легко замінити та індивідуально стилізувати пристрій.

Сиcтема нагревания табака IQOS 3

Тримач для встановлення тютюнових стиків один із найкомпактніших зі всієї лінійки IQOS. З елементів керування кнопка увімкнення зі світловою індикацією. При увімкненні та готовності до використання пристрій сповіщає відповідною вібрацією. Усередині знаходиться керамічний нагрівальний елемент, на який встановлюється спеціальний тютюновий стик. Одна із найпопулярніших брендів тютюнових стиків HEETS. На даний момент є 6 смаків: Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Bronze, Green Zing (як чисті тютюнові так і з добавками). Придбати тютюнові стіки можна у більшості роздрібних мереж.

Пристрій можна синхронізувати через Bluetooth через програму IQOS Connect (доки доступна лише для Android). У програмі можна контролювати рівень заряду акумулятора, сповіщення про готовність утримувача, функцію пошуку пристрою. При активації IQOS вібруватиме і світиться, що полегшить пошук.

Устройство для очисти IQOS 3

Для чищення IQOS після використання в комплект входить спеціальний пристрій, який показано на малюнку "Пристрій для чищення IQOS". У нижній частині тримача розташований спеціальний магнітний конектор для заряджання. Завдяки магнітному кріпленню тримач не випаде із зарядної станції. Після встановлення тримача процес зарядки можна буде контролювати на індикаторі розташованому на зарядній станції. Приблизний час заряджання тримача три з половиною хвилини. Повністю заряджений IQOS 3 розрахований на 20 сеансів (використання 20 тютюнових стиків).

Огляд та розпакування IQOS 3:

Комплектація
Тримач IQOS 3 1 шт
Зарядна станція IQOS 3
1 шт
Адаптер для заряджання 1 шт
Кабель USB на USB Type-C

1 шт

Пристрій для очищення IQOS 3 1 шт
Інструкція

1 шт


IQOS 3 в фирменной коробке

Технічні характеристики
Розміри утримувача 92.27 мм * ∅14.42 мм
Розміри зарядного пристрою 46,3 мм * 114,68 мм * 22,88 мм
Вага власника
22 г
Вага зарядного пристрою 103 г
Ємність акумулятору 2900 мАг
Термін служби до 146 000 сеансів
Зв'язок Bluetooth
Кількість сеансів при повному заряді 20 сеансів
Час зарядки тримача ~ 3 хв 30 с
Час заряджання зарядного пристрою на 20 сеансів ~ 120 хв

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Последняя версия системы нагревания табака IQOS 3 удобная в использовании и отличная альтернатива обычному курению. Без дыма, пепла и неприятного запаха. Работает на специальных табачных стиках. Ёмкость зарядной станции состовляет 2900 мАч. Имеет ударопрочный корпус и разные варианта цветовых исполнений так и дополнительных накладок, колпачков и др.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 0 )