Rincoe Manto S Mesh 228W kit

Набір складається з двобатарейного моди Manto S, потужністю до 228 W і атомайзера Metis Mix, об'ємом 6 мл, типорозмір акумуляторів 18650.

Колір
1 149 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Rincoe Manto S Mesh 228W kit

Manto S Mesh 228W kit оновлена та полегшена версія відомого Manto X від компанії Rincoe. Купити Rincoe Manto S Mesh Kit можна у нашому інтернет магазині. Перша відмінність, яка впадає в око - це яскравий унікальний дизайн, до того ж мод видає все ті ж значні 228 Ватт. Корпус мода виготовлений з надміцного та легкого матеріалу PC (Полікарбонат), який також широко використовується у промисловості (чохли для телефонів, кріплення, склопакети тощо). Головними перевагами полікарбонату РС є його легкість, стійкість до ударів та пошкоджень, стійкість до високих температур.

Manto S має надійну сталеву сполуку з атомайзером. Живлення проводиться від двох акумуляторів типу 18650. Для доступу до батарейного відсіку необхідно зняти кришку на моді, що кріпиться на магнітах. Для зручнішого виймання акумуляторів потрібно потягнути за спеціальний шнурок з логотипом компанії (див. фото "Rincoe Manto S Mesh 228W швидкознімна кришка АКБ").

Кнопки "FIRE" зроблена у формі шестикутника і має приємне натискання, нижче розташований OLED дисплей, а під ним кнопки регулювання "+" та "-". Micro USB порт розташований у самому низу.

Rincoe Manto S працює в наступних режимах: VW mode – регулювання потужності, Bypass mode – (мехмод) пряма подача напруги з акумулятора без стабілізації, TC (Ni/Ti/SS) mode – температурний контроль на нікелі, титані та нержавіючій сталі, TCR mode - режим температурного контролю з можливістю ручного налаштування.

Rincoe Manto S Mesh 228W быстросъемная крышка АКБ

Зарядна плата пристрою підтримує заряджання до 2А. Для цього в комплекті є спеціальний USB кабель QC (Quick Charge - в пер. з англ. "швидка зарядка"). Але ми, як і виробник, рекомендуємо заряджати акумулятори зовнішнім зарядним пристроєм.

Rincoe Metis Mix Mesh Tank

У наборі з Manto S поставляється сабомний атомайзер Metis Mix Mesh, об'ємом до 6 мл (з опуклим бабл склом). Див.фото "Rincoe Metis Mix Mesh Tank".

Заправка здійснюється зверху, для цього необхідно відкрутити верхню кришку (топ кеп) та залити рідину в отвір уздовж стінок атомайзера. У нижній частині атомайзера є кільце регулювання подачі повітря. Діаметр Metis Mix Mesh становить 25 мм, хоча бокс мод можна накрутити кліромайзери аж до 28 мм.

Варианты раскрасса Manto S kit

Придбати Rincoe Manto S Mesh 228W kit Ви можете як з попередньої оплати, так і з оплатою при отриманні, з доставкою в будь-яку точку України.

Комплектація
Боксмод Manto S
1 шт
Атомайзер Metis Mix Mesh
1 шт
Доабель QC USB
1 шт
Випарник Mesh Coil 0.15

1 шт

Випарник Hive Coil 0.15

1 шт

Пакет із запасними частинами

1 шт

Інструкція
2 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Rincoe Manto S Mesh 228W kit

Технічні характеристики
Розміри бокс мода Manto S
80*43*41,5 мм
Вага бокс мода
60 г
Матеріал корпусу
PC
Дріп тип
810
Висота атомайзера
51.2 мм
 Діаметр атомайзера 25 мм
Тип зєднання
510
Режими роботи
VW/TC/TCR/ Bypass
Максимальна сила струму під час заряджання
2A
 Об'єм атомайзера
6 мл
Температурний діапазон
100-315 ℃
Вихідна потужність 1-228 W
Діапазон опорів у режимі Power/Bypass 0.1-3.5 Ом
 Діапазон опорів у режимі TC 0.05-1.5 Ом
 Діапазон напруги до 8.0 Вт
Сила струму 50А
харчування 2*18650 АКБ

 

Характеристики

Об'єм бака
6 мл
Наявність акумулятора
Немає в комплекті

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Rincoe Manto S Kit - легкий, удобный в использовании, имеет полный набор всех необходимых функций и режимов работы. Питание от двух сменных аккумуляторов 18650. Доступен в большом количестве разнообразных расцветок. С ёмким баком на 6 мл и популярными нынче испарителями на сетке, обеспечивающими хорошую вкусопередачу и большое количество пара.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 3 ) Ні ( 0 )