Joyetech Exceed NC with NotchCore

Стартовий нобір Joyetech Exceed NC with NotchCore Kit з акумулятором ємністю 2300 мАг та кліромайзером об'ємом 2,5 мл.

Колір
1 389 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit

В черговий раз компанія Joyetech випустила неймовірно цікавий набір – Exceed NC with NotchCore. Компактний пристрій (довжина 127.5 мм і діаметр 22 мм) має стандартну конструкцію і складається з двох частин: акумулятора ємністю 2300 мАч і обслуговуваного бака NotchCore об'ємом 2.5 мл. Exceed NC with NotchCore - це хороший вибір для парників-початківців з гарною смакопередачею.

Забігаючи наперед, хочеться відразу відзначити, що основна перевага даного пристрою - це атомайзер із багаторазовими (обслуговуваними) випарниками/спіралями. З вкрай простою установкою випарників у базу, без необхідності затискати спіраль гвинтами. Детальніше читайте далі...

Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit

У акумуляторного блоку стандартне 510 з'єднання з баком (рис. "Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit 510-й контакт"). Ємність батареї – 2300 мАг. Максимальна вихідна потужність 25W. Плата оснащена захистом від короткого замикання та від перезаряду, також розробники зробили стандартне блокування кнопки "Fire" від випадкового натискання (5 разовий клік для ввімкнення/вимкнення). У моді два всім знайомі режими роботи: Bypass і режим з постійною напругою. Їхня заміна відбувається у вимкненому стані. Затримавши кнопку "Fire" на кілька секунд, спрацьовує індикація жовтогарячого або білого кольору. Помаранчеве підсвічування – це режим постійної напруги, а біле – Bypass (напруга подається безпосередньо на спіраль, Ви отримуєте максимальну напругу залежно від заряду акумулятора).

Заряджання акумулятора здійснюється через стандартний micro USB роз'єм. Повне згасання підсвічування кнопки "Fire" повідомляє про те, що пристрій заряджений і готовий до використання.

 

Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit 510-й контакт

Атомайзер NotchCore, що обслуговується, має зручну верхню заправку. Просто посуньте у бік Topcap (верхня кришка бака) та залийте улюблену рідину (мал. "Заправка Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit"). Максимальний обсяг становить 2,5 мл. Скляна колба змінна (є запасна в комплекті). Тугість затяжки регулюється шляхом провертання повітроводного кільця.

Заправка Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit

Головною особливістю JoyetechExceed NC with NotchCore є система випарників (рис. "Випарники Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit"). Як видно, випарники в даному пристрої - це спіраль Notch Coil з ватою, які найпростіше встановлюються (вставляється) в базу, без необхідності затискати ніжки спіралі гвинтами. Дані випарники можна вважати багаторазовими, оскільки ви можете легко змінити вату на нову, попередньо очистивши спіраль. І таким чином використати одинNotch Coil декілька разів. При установці спіралі в основу (а також при зміні вати на нову) переконайтеся, що кінці вати розпушені, а самої вати достатньо, щоб виключити протікання рідини через випарник. Оскільки койл (спіраль) встановлений в основу горизонтально, Ви отримуєте кращу смакопередачу, ніж у випарниках з вертикальним розташуванням спіралей.

Испарители Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit

 

Комплектація
Електронна сигарета Joyetech Exceed NC with Notch Core
1 шт
 Кабель micro USB
1 шт
Змінний випарник NotchCoil
2 шт
 Запасна колба (2,5мл)

1 шт

 Набір гумок ущільнювачів (4 шт.)

1 шт

Гарантійна картка
1 шт
Інструкція

1 шт

 

Комплектация Joyetech Exceed NC with NotchCore Starter Kit

 

Технічні характеристики
Діаметр електронної сигарети
22 мм
Об'єм кліромайзера
2,5 мл
Ємність акумулятору
2300 мАг

Максимальний струм заряджання

1 А
Вхід для заряджання
micro USB
Мінімальний допустимий опір випарника 0,3 Ома
 
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Ні
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Ні
 Використання під час заряджання Ні

Характеристики

Ємність акумулятору
2300 мАг
Об'єм бака
2.5 мл
Наявність акумулятора
Вбудований

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Удобная система обслуживания: замена спирали и ваты.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )