Vandy Vape Berserker MTL Kit

Vandy Vape Berserker Kit – ідеальний вибір для переходу від звичайних сигарет до електронних. Набір має максимально наближену сигаретну затяжку. Акумуляторна батарея 1100 mAh. Об'єм бака 3,5мл.

Колір
745 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Vandy Vape Berserker MTL Kit

Компанія Vandy Vape спільно з відомим у світі вейпінгу блогером Alex From Vapers MD представляє до Вашої уваги нову розробку - Berserker MTL Starter Kit. Ця електронна сигарета має тугу, наближену до сигаретної затяжки і тому є чудовим рішенням для переходу від звичайних сигарет до електронних. Придбати Berserker MTL Kit можна у нашому магазині. Це дуже компактний і легкий пристрій, зручно лежить в руці і не завдає жодних проблем при використанні.

Vandy Vape Berserker MTL Starter Kit соеденение 510-е

Пристрій виконаний з цинкового сплаву та нержавіючої сталі. Vandy Vape Berserker MTL доступний у таких кольорах: чорний, сталевий, ганметал, синій, червоний, пурпурний, зелений, білий. Набір складається з двох частин: кліромайзер та акумулятор.

Vady Vape Berserker Subtank по частям

Бак об'ємом 2мл або 3,5мл, залежно від вибраного Вами скла. Має стандартне 510 з'єднання з акумулятором (показано на рис. "Vandy Vape Berserker MTL Starter Kit з'єднання 510"). На самому верху атомайзера встановлено 510 дріп тип з радіаторами. За бажання Ви можете його поміняти на додатковий пластиковий дріп тип з орингами, що йде в комплекті. Колба виконана з міцного PYREX скла і у разі пошкодження може бути легко замінена на нову (мал. "Бак Vandy Vape Berserker SubTank у розборі"). Також потрібно відзначити дуже зручне настроювання сили затяжки. Прокручуючи кільце регулювання обдування, Ви потрапляєте на отвори з різними діаметрами (0,8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм і 1.6 мм) і підбираєте під себе прийнятну затяжку.

Бак Vandy Vape Berserker SubTank в разборе

Акумулятор ємністю 1100 мАг. Плата оснащена захистом від короткого замикання та від перезаряду. Передбачено стандартний захист від випадкового натискання (5 разовий клік для увімкнення/вимкнення). У цьому моді є два режими роботи: режим Bypass та режим з постійною напругою. Змінити ці режими Ви можете у вимкненому стані, затримавши на кілька секунд кнопку "Fire". Якщо кнопка підсвічується помаранчевим кольором – це режим постійної напруги (3,7 V), якщо білим – Bypass (напруга подається прямо на спіраль, Ви отримуєте напругу від 4.2V до 3.2V залежно від заряду акумулятора). Якщо батарея розряджена нижче 3.2V, спрацьовує червона індикація, яка нагадує Вам про те, що пристрій розряджений.

Однією з особливостей Vandy Vape Berserker MTL є те, що його можна парити навіть під час заряджання.

Vandy Vape Berserker MTL Starter Kit

У набір Vandy Vape Berserker MTL також входить два випарники з опором 1.5 Ом і 1.8 Ом. Обидва упаковані індивідуально в блістер, щоб не поглинати ніяких сторонніх запахів.

Vandy Vape Berserker MTL Starter Kit комплектация

Комплектація
Vandy Vape Berserker MTL Kit
1 шт
Кабель micro USB
1 шт
Випарник Vandy Vape Berserker MTL Coil 1.5 Ohm
1 шт
Випарник Vandy Vape Berserker MTL Coil 1.8 Ohm
1 шт
Запасна колба
1 шт
Додатковий 510-й DripTip чорний

1 шт

Пакет із запасними орингами для бака

1 шт

Інструкція 1 шт

Комплектация Vandy Vape Berserker MTL Kit

Технічні характеристики
Висота електронної сигарети
123 мм
Діаметр електронної сигарети
19 мм
Вага електронної сигарети
100 г
Об'єм кліромайзера
2 мл або 3.5 мл
Ємність акумулятору
1100 мАг

Максимальний струм заряджання

1 А
Вхід для заряджання
micro USB
Мінімальний допустимий опір випарника 1.5 Ом

Характеристики

Ємність акумулятору
1100 мАг
Об'єм бака
3.5 мл
Об'єм бака
2 мл
Наявність акумулятора
Вбудований

Спеціальні посилання

код UPC
1

Відгуки

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Добро часу доби!! Підкажіть будь ласка не професіоналу, маю даний девайс, повністю задоволений, але хочу перейти на змінні дріпки. Які сюди піходять під мтл затяжку? І чи підходять взагалі ????

Наперід дякую

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Доброго дня. Vandy Vape Berserker MTL Kit має діаметр 19 мм. Як правило всі атомайзери такого типу MTL RDA/RTA діаметром 22 мм.


Обслуговуючі атомайзери RTA 19 мм наступні:

Kayfun Mini V3

CoilART Salt RTA RTA

GS II Styled RTA 3 ml


P.S. Напевно, є і інщі моделі.

Відповідь від Вадим О. :

Дякую

Товар якісний відповіда всім моім бажанням. Дякую за подарунок.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )