Aegis 26650 with Perseus RDTA

Набір складається з бокс мода GeekVape Aegis, потужністю до 100W та дріп атомайзера VandyVape PERSEUS RDTA, діаметром 24 мм та об'ємом 4 мл. Живлення від акумуляторів 26650 чи 18650.
Колір
2 200 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

GeekVape AEGIS with VandyVape PERSEUS RDTA

Преміум набір від нашого інтернет-магазину включає боксмод GeekVape Aegis і дріп атомайзер, що обслуговується, від компанії VandyVape - PERSEUS RDTA. Це безкомпромісний та чудовий набір з потужним функціоналом, унікальним дизайном, багатим та привабливим виглядом, що виділяється серед інших аналогів.

Бокс мод AEGIS 100W має ряд захистів і відповідає класу IP67, що означає ступінь пилу та вологозахисту. Корпус ударостійкий і відповідає військовому класу ударостійкості MIL STP810G - 516,6. GeekVape AEGIS 100W — це, мабуть, найзахищеніший на сьогоднішній день бокс мод, що підтверджено численними тестами та випробуваннями.

Корпус виконаний з металу алюмінію з цинком, має прогумовані частини з елементами з нержавіючої сталі. На звороті є шкіряна вставка, яка може бути різних кольорів, як і колір корпусу. Цей пристрій має великий інформаційний дисплей. Кнопка подачі напруги трохи виступає за корпус, що дуже зручно при використанні (натиснутися вниз, схоже на вимикач).

В електронній платі AEGIS використовується одна з найсучасніших мікросхем від компанії GeekVape, яка має миттєвий відгук. Стандартний набір режимів: Power, Bypass, TC (Ni/Ti/SS), TCR та VPC. Живлення GeekVape AEGIS від одного змінного акумулятора. Пристрій розраховано під установку акумулятора формату 26650 (даний акумулятор входить до комплекту), також є можливість використовувати акумулятор 18650, використовуючи спеціальний гумовий перехідник, який одягається на акумулятор.

 AEGIS має надійне 510 з'єднання. Внутрішня площадка виконана з нержавіючої сталі та має диметр 25 мм, але навіть атомайзери діаметром до 30 мм відмінно стануть на бокс мод і не випиратимуть за корпус. Більш детально ознайомитися з характеристиками моди можна на сторінці GeekVape Aegis 100W Box Mod

GeekVape Aegis 100W BoxMod

 

Дрип танк атомайзер нового покоління від компанії Vandy Vape Perseus RDTA має чудову смакопередачу. Дуже простий у використанні, має зручну установку спіралі та укладання вати. Елегантний дизайн, стильне оформлення та фірмове гравіювання логотипу на корпусі не залишить Вас байдужим. Матеріал – нержавіюча сталь. Діаметр основи – 24 мм. Об'єм бака 4 мл.

 Vandy Vape PERSEUS RDTA

Vandy Vape PERSUS RDTA складається з трьох основних частин: кришки корпусу, двостійкової бази та бака для рідини. Повітря надходить через подвійні отвори обдування, розташовані з обох боків. Затяжка регулюється поворотом спідниці. Далі розташована позолочена двостійкова база. У кожній зі стійок є два отвори, завдяки їх зручному розташуванню Ви зможете легко встановлювати та центрувати спіралі великих діаметрів і так само зручно встановити спіраль меншого розміру. RDTA може працювати як із двома, так і з одним койлом. За допомогою спеціальної заглушки його можна використовувати тільки з однією спіраллю. Більше інформації можна дізнатися на сторінці товару Vandy Vape PERSUS RDTA

 

Комплектація
Бокс мод GeekVape Aegis
1 шт
 Акумулятор GOLISI IMR 26650 4300 мАг
1 шт
 Силіконова заглушка для Micro USB роз'єм 1 шт
  Запасні гвинти
2 шт
 Адаптер-перехідник під акумулятор 18650
1 шт
Vandy Vape PERSEUS RDTA

1 шт

 Широкий дрип-тип Ø 16

1 шт

 Широкий дрип-тип Ø 17.5

1 шт

 Widre дріп-тип Ø 14

1 шт

 Перехідник на 510 дріп-тип

1 шт

 Пакет із кільцями ущільнювачів

1 шт

 Гвинти під хрестову викрутку

4 шт

 Хрестоподібна викрутка

1 шт

 Запасна колба

1 шт

 Заглушка-перехідник

1 шт

Позолочений 510-й пін

1 шт

 Інструкція

2 шт

 

Технічні характеристики
Загальна довжина у зібраному стані
135 мм
Висота бокс мода
88 мм
Ширина бокс
46.8 мм
Товщина боксу 37.8мм
Довжина атомайзера

35 мм, 42.4мм (з мундштуком)

 Діаметр атомайзера 24 мм
 З'єднання на акумуляторі 510
 З'єднання на кліромайзері 510
 Живлення від акумулятора
18650/26650
 Об'єм атомайзера
4 мл
 Робочий діапазон температур
-40°C ~ +80°C
Вихідна потужність 1-100W
Загальна вага з акумулятором 26650 341 гр

Ідентифікатори товару

код UPC
1

Відгуки