Joyetech eGo AIO

Joyetech eGo AIO зі зручною верхньою заправкою перша у своєму роді електронна сигарета, де акумуляторна частина ємністю 1500 мАч і кліромайзер об'ємом 2 мл виконані як одне ціле.
Колір
654 грн
Немає в наявності

 

Працюємо під час війни

Доступні способи оплати:

Payment methods

Joyetech eGo AIO

Смотреть видео

Дивитись відео огляд

Електронна сигарета Joyetech eGo AIO є відмінним рішенням для повсякденного паріння і є дуже компактним і легким пристроєм. AIO настільки компактний, що ховається в руці та не завдає жодних проблем при носінні його в кишені або сумці.

Придбати Joyetech eGo AIO Ви можете як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.

Joyetech eGo AIO

У верхній частині сигарети ми бачимо 510 DripTip, площадка під який розташована на невеликому піднесенні та має конусну форму. Обидва DripTip, що йдуть у комплекті, щільно сидять без будь-яких люфтів.

Joyetech eGo AIO DripTip

Всередині Drip Tip стилізованого під дизайн корпусу є пелюстки, що служать для охолодження пари. Другий — прозорий мундштук без жодних заслінок.

Завдяки своїй системі обдування AIO це відмінний вибір для парильників бажаючих отримати максимально наближену до аналогової затяжку, хорошу передачу смаку та необхідний удар по горлу. Налаштування подачі повітря відбувається шляхом повороту кришки, на якій для простоти регулювання нанесена мітка у вигляді точки, така ж мітка є на майданчику DripTip. Коли точки розташовані навпроти один одного, ми отримуємо максимально відкриті отвори подачі повітря та середню затяжку. Щоб досягти тугішої (аналогової) затяжки, потрібно прокрутити кришку на 90 ° від її початкової позиції.

З боків два отвори для контролю за рівнем рідини. Далі знаходиться кнопка управління, натиснувши яку п'ять разів можна заблокувати або розблокувати пристрій. У процесі паріння спалахує світлодіод, який красиво підсвічує рідину. Колір підсвічування можна змінити, для цього необхідно вимкнути пристрій, затиснути кнопку Fire до того моменту поки не загориться індикатор, після чого одноразовим натисканням вибрати колір, що сподобався. Micro USB роз'єм у Joyetech eGo AIO розташований на протилежній стороні від кнопки управління, що не завдає жодного дискомфорту при одночасному ширянні та зарядці.

Як доповнення до електронної сигарети, можна додатково придбати захисний силіконовий чохол.

Joyetech eGo AIO Opening

Верхня кришка, за аналогією з ємностями для рідини, має захист від дітей, щоб отримати доступ до бака, її спочатку потрібно притиснути, а потім провернути. Відкривши кришку, ми дістаємо повітропровід з накрученим випарником, який у разі потреби можна замінити. Завдяки такій конструкції дуже спростилася заправка, рідина заливається в бак зверху, до певного рівня.

Joyetech eGo AIO уровень заправки

В однотонних електронних сигаретах рівень заправки відзначений спеціальною лінією на корпусі, що стосується двоколірних, необхідна межа на перетині кольорів.

Joyetech eGo AIO

Повітропровід складається з двох трубок — внутрішньої та зовнішньої. По внутрішній виходить пара, а в той самий час через зовнішню частину проводиться забір прохолодного повітря, який, впливаючи на внутрішню трубку, охолоджує пару. У комплекті йде два випарники Joyetech BF SS316 з опором 0.6 Ом, але саме цією моделлю вибір не обмежений. За бажанням в AIO можна встановити такі моделі випарників компанії Joyetech: BF SS316 (0,5 Ом), BF Clapton coil і BF RBA coil, що обслуговується. Для контакту випарника з базою в eGo AIO не використовується жодних різьбових з'єднань, що в сукупності з інноваційною системою забору повітря робить не можливим проникнення рідини назовні.

Застереження:

При сабомному ширянні (опір випарника менш як 1 Ом), вкрай не рекомендуємо використовувати рідину з кількістю нікотину більш ніж 6 мг/мл. В іншому випадку можливий сильний удар по горлу через велику кількість пари.

Відео огляд та інструкція Joyetech eGo AIO:

Комплектація
Електронна сигарета
1 шт.
 Кабель USB – micro USB
1 шт.
Випарник Joyetech BF SS316 (0,6 Ом)
2 шт.
Прозорий DripTip
1 шт.
Інструкція
1 шт.
Упаковка 1 шт.

 

Комплектация Joyetech eGo AIO

 

Технічні характеристики
Висота електронної сигарети
118 мм
Діаметр електронної сигарети
19 мм
Вага електронної сигарети
78 г
Об'єм кліромайзера
2 мл
Місткість акумулятору
1500 мАг
Максимальний струм заряджання 1 А
Вхід для заряджання
micro USB
Мінімальний допустимий опір випарника 0,3 Ома
 
Функціональні можливості
 Змінний акумулятор Ні
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Ні
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Ні
 Використання під час заряджання Є

Характеристики

Ємність акумулятору
1500 мАг
Об'єм бака
2 мл
Наявність акумулятора
Вбудований

Спеціальні посилання

Відгуки

Rated 4.77 on the scale 1 - 5 based on 249 customer reviews

Доброго дня, когда будет в наличии хотела бы заказать

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Здравствуйте.

В ближайшее время поступление не ожидается.

Здравствуйте! Когда будут в наличии и будут ли вообще?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Пока что не ожидаем. Эта модель отсутствует у поставщиков.

Перевірена покупка

70/30 жидкость підійде?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Рекомендується 60/40.

Перевірена покупка

Працювала до місяця часу. Останні 2 тижні любила сама запуститись, після 2-3 затяг нагрівалась до дуже високої температури. Вчора просто перестала працювати.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 2 )
Перевірена покупка

Хочу узнать, можно ли обратно отослать, т.к. не подошёл, или обмен ?

пользовался пол недели!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Відповідь від smol.net.ua :

Егор, это исключено, электронные сигареты, вейпы, поды, одноразки и т.п., являются средствами личной гигиены и возврату не подлежат. Это как зубная щетка, если её вскрыть, то вернуть её уже нельзя.

Перевірена покупка

Прекрасный аппарат за свою цену

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Хочу купить данную модель,но не указанно для какого типа жидкостей она предназначена.

Для солевой или щелочной(органики)?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, рекомендуемая жидкость для использования - щелочная. Крепость не больше шести

Перевірена покупка


Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

С 10-го числа бегаю с этой системой т.е. на момент написания отзыва прошло 2 недели с момента покупки. И я ужасно разочарован, а Bottom Feeding (далее BF) теперь буду переводить как "Днищенское питание"

Вкус? Забудь, тут как и на Cubis только пар с намёком на вкус, разобрать хоть пару конкретных нот в том компоте ,что выдают испарители невозможно. Да и чёрт с ним если бы они не горели. 0.6, 0.5, 1.0, даже Notchcoil 0.25 - все испары ощущаются одинаково. 0.6 и 0.5 это вообще спички - если неделю отходили, то можешь радоваться. Почему так? У меня вскрытие этих испаров показывало, что пересыхала вата. Жидкость плохая? Пробовал всё что было от 70\30 и 50\50 до самозамесов 30\70- одно и то же, испары горят. Дольше всех прожил Notchcoil 0.25. Если думаете, что это выход - нет. Без доработки вы его не заставите работать в айошке вообще - вам передаст "привет" защита от КЗ, которая сработает при 0.3 Ом. Напомню, у нотча 0.25 Ом (по факту ещё меньше)

Пропитал плохо? Нет, пропитываю так, что первые пару тяг весь рот в жиже. Аккумулятор хороший, да, дизайн классный, но что толку? Пусть я до этого не очень лестно отозвался о Evio C, но он просто космический корабль по сравнению с этим. Из плюсов - много вариантов кастомайза. Дрипки,чехлы,кольца,да, но это не исправляет главную проблему - качество испарителей. И нет, не подумайте, что они оставляют желать лучшего не только на этом сайте. Они унылое Г везде...Похоже даже на заводе. Поэтому если найдёте обслуживаемый испар сюда, то может быть этот под и заиграет новыми красками... Вот только их уже нет почти нигде. Ах да, и укладывать вату в обслуге тоже очень интересно и увлекательно. Особенно с горизонтальной спиралью.

В общем, думайте сами - решайте сами. Но лично я больше в сторону чего угодно с BF от Joyetech не посмотрю никогда. Да и вообще теперь дважды подумаю если захочу себе вейп\под с BF

Ну и удобство заправки. Боже, я его ненавижу. Открутить всю голову с пода, чтобы залить жидкость - это просто отдельный вид извращения. Неудобно, есть вероятность завалить под на бок и вылить всю жижу из бака, ибо стоит он крайне неуверенно. А на улице это неудобно вдвойне. Сейчас, дописывая это, мне приятно осознавать, что написал этот отзыв без матов, но из всего, что я брал на этом сайте только этот "под" создал у меня впечатление выкинутых в никуда денег.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 2 ) Ні ( 1 )
Відповідь від Владислав Б. :

Если есть вопрос "Что взять за такую цену из того что есть на этом сайте? "- тот же Joyetech Evio C или Eleaf Ijust AIO. Их я успел попробовать и они на голову выше этого экземпляра.

Відповідь від Владимир Ш. :

Лечу эту проблему прокалыванием иголкой ваты (до спирали) в отверстиях по бокам испарителя, пар становится значительно вкусней, испаритель живет ЗНАЧИТЕЛЬНО дольше.

Добрый день. А RBA к нему будут?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від Алекс :

Нет

« 1 2 3 4 5 6 7 23 24 25 »