Kanger TOPBOX Mini

Електронна сигарета Kanger TOPBOX Mini складається з боксмоду Kanger KBOX Mini більш нової версії на 75W та режимами термоконтролю Ni/Ti/SS/NC та кліромайзера Kanger TOPTANK Mini з верхньою заправкою на 4 мл.
Колір
1 399 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Kanger TOPBOX Mini

Kanger TOPBOX Mini - це абсолютно новий удосконалений пристрій від компанії KangerTech. Набір має звичний зовнішній вигляд та якісне оздоблення корпусу. Складається з кліромайзера Kanger TOPTANK Mini та боксмоду KBOX Mini оновленої версії потужністю 75 W. Підтримує режими термоконтролю на нікелі, титані, нержавіючої сталі, а також на ніхромі та канталі.

Придбати Kanger TOPBOX Mini Ви можете як післяплатою, так по передоплаті з доставкою по всій Україні.

Набір відмінно підійде для тих, хто хоче придбати компактний і легкий у використанні пристрій. Завдяки оновленням Kanger TOPBOX Mini може скласти гідну конкуренцію найпопулярнішим моделям електронних сигарет.

KangerTech TOPBOX - електронна сигарета

Пристрій представлений у трьох кольорах: чорний та білий з матовим покриттям, а також червоний із глянцевим покриттям корпусу.TOPBOX Mini компактний і зручно лежить у руці.

Як додаток до набору, можна додатково придбати захисний силіконовий чохол.

 Kanger TOPBOX Mini компактный и удобный в руке

Компанія KangerTech удосконалила акумуляторний мод KBOX Mini збільшивши потужність до 75W (у попередній версії було 50 W), також крім стандартного режиму регулювання потужності (варіватт) додано температурний контроль.

Аккумуляторный мод Kanger KBOX

Розглянемо кожен режим докладніше:

1. Режим регулювання потужності (варіатт). Діапазон регулювання 7-75 W з кроком 0,1 W. KBOX підтримує роботу з низьким опором випарників від 0,1 Ом. Нижчий опір дозволяє робити значно більше пари, а також підвищити смакопередачу і відчуття міцності рідини.

2. Режим температурного контролю для кожного матеріалу реалізовано окремо: Ni (нікель), Ti (титан), SS (нержавіюча сталь), а також NC (ніхром та кантал). При нагріванні спіраль випарника змінює опір. Електронна плата пристрою фіксує ці зміни і контролює, щоб температура не підвищувалася вище встановленої, зменшуючи вихідну потужність. У такому режимі процес паріння максимально комфортний, знижується можливість підгоряння випарника, що вбирає волокна, навіть при низькому рівні рідини. Виходить багато пар, який завжди рівномірної температури.Регулювання здійснюється в діапазоні 100-300 °C або 200-600 °F.

Для керування пристроєм передбачено три кнопки: велика кнопка активації ("Fire"), копія "+" та "-" (збільшення/зменшення потужності або температури).

Для блокування/розблокування боксмоду від випадкового натискання необхідно натиснути 5 разів на кнопку "Fire" протягом 2 секунд.

Щоб переключитися між режимами, необхідно натиснути три рази на кнопку активації, після чого на OLED-дисплеї зміниться інформація, що відображається. У режимах термоконтролю Ni/Ti/SS/NC відображатиметься встановлена температура (°C або °F), опір спіралі випарника (Ω), потужність (W) та відповідний значок вибраного режиму. У режимі регулювання потужності: потужність (W), опір (Ω) та напруга акумулятора (V). А також завжди видно на скільки заряджений акумулятор.

Для блокування від випадкового натискання кнопок регулювання (потужності або температури) необхідно одночасно затиснути всі три кнопки "Fire", "+" та "-" на 2 секунди, для зворотного розблокування необхідно виконати ті ж дії.

У пристрої передбачено захист від короткого замикання та тривалого натискання на кнопку "Fire" (10 секунд) при тривалому затягуванні.

Також є дуже зручна функція перевороту екрана (шульга/правша) для цього необхідно затиснути кнопки "+" і "-" на 2 секунди.

Живлення KBOX Mini від змінного акумулятора формату 18650. Батарейний відсік знаходиться в задній частині моди і закривається металевою кришкою з отвором у вигляді логотипу копання. Для швидкої заміни акумулятора кришка кріпиться на чотирьох магнітах. У будь-який момент можна замінити розряджений акумулятор на заряджання. Необхідно використовувати елементи живлення з ємністю не менше 2500 мАг та високою струмовіддачею від 20 А. Компанія KangerTech для гарної роботи пристрою рекомендує 30 А.

Kanger KBOX со снятой крышкой

У передній частині KBOX є micro USB роз'єм для заряджання встановленого акумулятора. Виробник рекомендує заряджати змінні акумулятори зовнішнім зарядним пристроєм. Гарнтія не розповсюджується на пристрої, які вийшли з ладу під час заряджання через micro USB роз'єм.

Зарядка электронной сигареты Kanger SUBOX

У комплектацію електронної сигарети входить листок, на якому знаходиться 4 наклейки розміром 60х16 мм. Для підтримки стилістики та зовнішнього вигляду пристрою їх можна наклеїти на змінні акумулятори.

У Kanger KBOX Mini встановлений латунний пін, що забезпечує відмінний контакт.

Наклейки и подпружиненный контакт на Kanger KBOX Mini

Кліромайзер Kanger TopTank це покращена версія Kanger SubTank, який став значно зручнішим в експлуатації з можливістю верхньої заправки. Тепер не потрібно повністю відкручувати кліромайзер від моди. Досить просто зняти верхню кришку та залити рідину. Регулювання подачі повітря здійснюється нижнім кільцем з трьома фіксованими положеннями. Отвори різного діаметру, завдяки чому можна відрегулювати затяжку під свій стиль паріння.

Клиромайзер Kanger TopTank Mini

У комплект Kanger TOPBOX входить відразу 4 випарники. Три з яких змінні оновленої версії: SSOCC Ni 200 (0,15 Ом) - синього кольору встановлений у кліромайзері на нікелевому дроті, рожевого кольору - SSOCC (0,5 Ом) на нержавіючій сталі марки 316L або червоного кольору SSOCC (0,5 Ом) на ніхромовому дроті та чорний Clapton coil (0,5 Ом). А також для тих хто хоче створювати свої намотування обслуговується випарник Mini RBA Plus.

Випаровувачі Kanger SSOCC та Mini RBA Plus

Разом з Mini RBA Plus вкладено платівку японської вати та запасну готову спіраль, щоб з першого дня не шукати, де придбати все необхідне. Плюс у комплекті є викрутка та запасні гвинти, на випадок якщо загубляться або поламаються штатні.

Комплектующие Kanger Mini RBA Plus

 

Перевірити автентичність набору можна на офіційному сайті KangerTech, ввівши ID пристрою або використовуючи QR-код на коробці.

Kanger TOPBOX Mini скретч код

   

Комплектація
Боксмод Kanger KBOX mini
1 шт
Кліромайзер Kanger TopTank mini
1 шт
 Кабель USB – micro USB
1 шт
Випарник Kanger SSOCC Ni 200 0,15 Ом (всередині кліромайзера) 1 шт
Випарник Kanger SSOCC 0,5 Ом 1 шт
Випарник Kanger Clapton coil 0,5 Ом 1 шт
Наклейки на акумулятори 4 шт
Інструкція 1 шт
Упаковка 1 шт
RBA набір
Випарник Mini RBA Plus, що обслуговується 1 шт
Японська вата розміром 6х5 см 1 шт
Готові спіралі (~0,5 Ом) із канталового дроту. 2 шт
Запасний гвинт для контактів 2 шт
Запасний гвинт для кріплення бані 2 шт
Викрутка 1 шт

* акумулятор 18650 у комплект не входить (необхідно придбати окремо)

 

Комплектація електронної сигарети Kanger TOPBOX Mini

 

Технічні характеристики
Висота у зборі 141 мм
Висота бокс мода 82 мм
Висота кліромайзера
64 мм
Ширина бокс
39 мм
Товщина боксу
22 мм
Діаметр кліромайзера 22 мм
Вага електронної сигарети
171 г
Тип з'єднання частин 510
Вхід для заряджання
micro USB
Довжина кабелю USB 80 см
Діапазон потужність (Ват) 7 - 75
Мінімальний опір у всіх режимах 0,1 Ом
Об'єм кліромайзера 4 мл
Діапазон температур у режимі термоконтролю 100-300 °С
 
Функціональні можливості
 Використання під час заряджання
Є
Захист від тривалого натискання (10 с) Є
Захист від короткого замикання Є
Захист від перегріву пристрою Є
Регулювання потужності Є
Регулювання напруги Ні
Температурний контроль Є
 Встановлення змінного акумулятора (не входить до комплекту) Є

Характеристики

Об'єм бака
4 мл
Наявність акумулятора
Немає в комплекті

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.62 on the scale 1 - 5 based on 71 customer reviews

Заказал под кинул полную оплату второй день не отправляют

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Вы заказали другой товар – VOOPOO VINCI Q.

Оформили заказ 22-08-2022 в 10:32:49, который был отправлен 22-08-2022 в 16:31:51.

Не понимаем зачем Вы написали такой отзыв.

Буде в наявность?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Ця модель вже знята з виробництва, тому її більше не буде у наявності .

Подскажите какие заправки нужны на topboc miniи где их купить?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 3 )

Очень хорошая продукция и вообще обслуживание

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Очень долго искала данную модель оригинал а не реплику. Товар оригинальный. Отправили в тот же день. Качество и работа магазина приятно удивили. Приятный бонус в подарок жидкость). Спасибо

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 2 )
Перевірена покупка
Покупкой данного апаратыча доволен,так же как и работой магаза! Товар пришёл хорошенько упакованым да и подарочки порадовали (одна жижка малиновая,а вторая ментоловая, обе по 10 мл и без никотина). Спасибо вам за хороший сервис и адекватные цены!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Все СУПЕР!!!! Прийшло дуже швидко, якісний товар!!!! Окреме дякую за подарунок!!!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Курил 16 лет, доходило до двух пачек в день. Приобрёл данное устройство и пока что даже не тянет на сигареты. Пара много и вкусного. Проовал сначала на синем испарителе в термоконтроле на 200 цельсия, - быстро садит батарею на 3000sony(один-полтора бака), поставил сейчас черный испаритель(на вариват 30w) вроде и вкуснее и дольше живёт(посмотрим как оно будет). Еще не понятно почему на устройстве показывает полную разрядку аккума, а в заряднике 42%?! Зарядник хороший, с дисплеем, отображением процентов итд(тут нечего сказать, Nitecore UM20). Жижи вкусные(спасибо за подарки), пробовал два яблока0,3(прям как альфакер кальян), фрости фрут0,6, капитан блек0,9(вообще класс), лаки страйк0,6( не зашло, но это может изза никелевого испарителя), печеньки0,6, подарочный парламент0,6(супер) еще осталось много чего попробовать:)) Только вот не ясно(я ж новичок) если какое то время не парил, то надо как бы разореть жижку, а то першит в горле, это всегда так?) Доставка - бомба, в 8 утра сделал заказ, в 12 отзвонились, в 13 отправили!! Правда новая почта 28го не работала, но это такое.. Все пришло в пупырке, всё целое, накладная есть). В общем магазином доволен, товаром доволен, буду продолжать сотрудничество( надеюсь сиги не вернутся в мою жизнь;) Спасибо
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Заказал себе данный девайс, бросил курить в то же день. Краш-тесты проходит на ура)) Ищо заказал друг - доволен)
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо за отличный товар!!! Девайс оригинал 100% Жижи вкусные. Дыня сладенькая в меру. Подарки хороши!!! BEVAPE APPLE WEED вкусно!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :
Спасибо за видео. Сообщите при следующем заказе вкус и крепость подарочной жидкости.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »