Набір Coil Master V4 Kit

Набір для намотування спіралей в атомайзери, що обслуговуються. Дозволяє швидко та якісно намотати спіраль необхідного діаметру 1.5, 2.0, 2.5, 3, 3.5, 4.0 мм.
249 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Coil Master V4 набір для намотування спіралей (копія)

 

 

Набір Ciol Master V4 значно полегшує процес намотування спіралей. Це нова доопрацьована версія набору. Всі елементи підписані, а верхня рукоятка поєднана по 2 діаметри з однієї та іншої сторони (15-20, 25-30, 35-40). Дуже порадувало, що в комплект входить спеціальна силіконова підставка і невелика сумочка. Набір не займає багато місця, а так їм зручно користуватись (всі елементи під рукою та їх наочно видно). У комплект входить цілих 6 насадок під спіралі різного діаметра: 1.5, 2.0, 2.5, 3, 3.5 та 4 мм.

Для намотування спіралі Вам необхідно в рукоятку (базу) встановити насадку необхідного діаметра.

Набор Coil Master V4 Kit

 

 

Після чого протягнути дріт через отвір, притримуючи дріт рукою, іншою рукояткою накрутити спіраль (зробити необхідну кількість витків).

Болт на рукоятці служить для захоплення дроту, який можна відрегулювати викруткою, що входить до комплекту під потрібний діаметр.

Набор Coil Master V4 (6 в 1)

 

Набір Coil Master V4 дуже зручний у використанні, накручування спіралі можна робити практично із заплющеними очима, дріт лягає рівно без будь-яких зусиль.

Для намотування спіралей з товстого складного дроту (жирних намоток) у корпусі є спеціальний поздовжній проріз (як показано на малюнку нижче).

Комплектація
Насадка діаметром: 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4 мм
6 шт
Рукоятки для намотування спіралей
4 шт
Рукоятка (база)
1 шт
Викрутка
1 шт
Силіконовий чохол-підставка
1 шт
Тканинна сумочка
1 шт

Полная комплектация Coil Master V4 Kit

Характеристики

Тип
Інструменти

Ідентифікатори товару

Відгуки