Доставка

Відправка замовлень здійснюється день у день при оформленні до 16:30 (Сб до 14:30, Нд – вихідний). При виникненні обставин непереборної сили, обробка замовлень може зайняти триваліший час.

Доставка замовлень здійснюється по території України транспортними компаніями Нова Пошта та Укрпошта.

Схема доставок ТОВ «Нова Пошта» організована за сучасною технологією, яка забезпечує відмінний сервіс, збереження посилки та найкоротші терміни доставки. Населені пункти, куди здійснюється доставка, а також список відділень та поштоматів можна переглянути на сторінці Графік роботи відділень «Нова Пошта».

Оплата і тарифи

Сплатити замовлення можна одразу при оформленні або вже під час отримання. Доступні варіанти сплати товару:

• Сплатити онлайн

Оплата товару здійснюється під час оформлення замовлення за допомогою платіжного сервісу LiqPay, яких дозволяє сплачувати через Privat24, Google Pay, Apple Pay та звичайним переказом з карток  Visa та MasterCard. З детальною інструкцією цього способу оплати можете ознайомитись на сторінці Як сплатити замовлення.

Оплата при отриманні

Якщо Ви вибираєте оплату при отриманні, то ви маєте можливість оглянути товар перед оплатою. При виборі цього способу, клієнт оплачує послугу грошового переказу (який називають післяплата або накладений платіж) згідно з тарифами обраної служби доставки (20 грн + 2% від суми для Нової пошти та 10 грн + 2% від суми для Укрпошти).

Незалежно від того, яким способом оплачуватимете товар, оплата за доставку буде здійснюватися окремо, безпосередньо самому перевізнику (при отриманні посилки або через додаток/сайт обраної служби доставки). На вартість пересилки впливає населений пункт одержувача, вага посилки та її вартість. Детальна інформація про тарифи знаходиться на сайтах перевізників за посиланнями: базові тарифи «Нова Пошта»; тарифи «Укрпошта Експрес».

Відстежування замовлення

Після відправки замовлення ми повідомляємо номер експрес-накладної (ЕН) на електронну пошту та за допомогою SMS повідомлення на мобільний номер телефону, який був вказаний у замовленні.

Щоб дізнатися про пересування посилки з вашим замовленням, введіть отриманий номер експрес накладної (ЕН) на сторінці «Відстежити посилку Нова Пошта» та «Відстежити посилку Укрпошта».